A Christmas Horror Story

1 godz. 39 min.
5,2 3 572
oceny
5,2 10 3572
957
chce zobaczyć
{"type":"film","id":749516,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/A+Christmas+Horror+Story-2015-749516/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Koszmarna opowieść wigilijna
 • Shadowlander ocenił(a) ten film na: 7

  Horror to nie tylko jumpscare'y z głośnymi krzykami żeby Cię wystraszyć? Ten film to jest idealne oddanie typowo amerykańskich horrorów sprzed kilkudziesięciu lat gdzie horror to mieszkanka gore, charakterystycznych antagonistów i czarnego humoru. Sam film bardzo zalatuje mi pomysłem od Trick 'r Treat, gdzie jest kilka historii ale wszystkie sie łączą, w sumie też w święto ale inne. Swoją drogą nie spodziewałem się takiej końcówki :D Chyba najlepszy horror tego roku.

 • Shadowlander Szkoda, że nie zastosowano w nim tego samego co w Trick 'r Treat, czyli pokazanie historyjek jedna po drugiej, a nie jednocześnie. Według mnie wtedy byłby to lepszy w odbiorze film, nawiązujący do wspomnianego Trick 'r Treat czy choćby Opowieści z krypty.

 • MasterSexay ocenił(a) ten film na: 8

  Shadowlander zgadzam się ludzie myślą ze w horrorach maja byc tylko piski i wrzaski jak dla mnie nawet ten film był straszny w paru scenach..głupota ludzka nie zna granic oceniając ten film na note 4.9. Film Bardzo Dobry Polecam

 • MasterSexay Też mnie dziwi tak niska ocena tu na filmwebie , jak dla mnie dobry horror 7/10 z zaskakującym zakończeniem :) pozdrawiam.

 • WujekChu1ek ocenił(a) ten film na: 4

  MasterSexay Proszę mi wytłumaczyć co ma głupota do gustu filmowego??? Film ogólnie jest słaby, kiepskie aktorstwo, denne efekty gore etc, etc... Jedyne co w tym filmie jest fajne to piosenka openingowa i zombie-elfy.

  Ps. Nie liczą się dla mnie w horrorach piski i wrzaski i nawet dziady wyskakujące spod łóżka robiące buuuu, dla mnie liczy się klimat a temu filmowi tego niestety brakuje.

 • WujekChu1ek ocenił(a) ten film na: 4

  WujekChu1ek A jeżeli szukacie na prawdę dobrego filmu w podobnym świątecznym klimacie ale o wiele lepszego to polecam chociażby:
  http://www.filmweb.pl/film/Krampus.+Duch+%C5%9Awi%C4%85t-201...
  http://www.filmweb.pl/film/Cicha+noc%2C+%C5%9Bmierci+noc-198...

  Też mają zaniżone oceny.

 • jazdowicz2666 ocenił(a) ten film na: 7

  WujekChu1ek Zgadzam się Krampus był lepszy,ale ten też nie był zły,fajnie się oglądało te połączone historyjki.Tylko ciężko powiedzieć która historyjka była najlepsza ;).Ja oceniam 7/10 i polecam.

 • _Lennox_ ocenił(a) ten film na: 1

  Shadowlander Jak widzę dwóch nastolatków i dziewczynę zamkniętych w piwnicy za lekkimi drewnianymi drzwiami i krzyczacych ratunku, zamiast lekko dać z buta w drzwi.... To raczej nie jest film dla mnie.

 • Sighma ocenił(a) ten film na: 6

  Shadowlander Zakończenie w stylu mordercy w windzie z jednej z historii w Cukierek albo psikus 2.