PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6878}

Król Lew

The Lion King
8,2 573 397
ocen
8,2 10 1 573397
8,4 35
ocen krytyków
Król Lew
powrót do forum filmu Król Lew

Jestem zniesmaczony iż takie coś ma taką
note.Osobiście najwięcej dałbym 4 gdyż ta bajka nie ma absolutnie żadnego przesłania naprawdę istotnego dla dzieci jak i dorosłych.Miłość to temat banalny i nikogo lizanie się Simby z Nala nie wzruszało.A tym bardziej mnie genialnego znawce filmów.
Piosenka Hakuna Matata wywoływała u mnie bóle głowy gdyż słowa były zwyczajne ,nie zostały one przedstawione w bardziej inteligetny sposób.Szczególnie postać Pumby jest dla mnie znakiem obrzydliwości.Jedno co mu w głowie było to puszczanie gazów a to bardzo nie kulturalne zachowanie.Potem dzieci będą takie zachowanie uważać za komiczne i używać na innych.Głos Timona został źle dobrany uważam ,że
osoba która podkładała mu głos zwyczajnie się wygłupiła.Bo nie jestem zachwycony fabuła filmu bo nie trafia do mnie fakt że film jest bardzo przewidywalny.
Skaza przegra oczywiście dobro zawsze wygrywa! Mało w tym realizmu.
Dziwny był fakt iż Skaza nie poznał że wtedy na lwiej skale był simba.
Przecież jego stary ma zupełnie inne rysy twarzy niż on.Więc Skaza pokazał swoją głupote.Szczególnie dziwnie było to że Simba gdy jego ojciec się wspinał nie pomógł mu, tylko robił za obserwatora.Zamiast pomóc ojcu po prostu patrzył na przebieg wydarzeń.A tu nagle krzyk bo spadł.Ten Lew najwyrażniej jest opóżniony.
A najlepsze na deser: Simba był obojętny na los swoich poddanych wolał zostać z pierdzącym dzikiem i brzydka surykatka.A Nala to jedyna trzeźwo myśląca postać w filmie obchodzi ją los swoich krewnych a Simba to samolubny lew.

Ja tu jakoś dostrzegam same wady.A moje opinia zawsze jest słuszna!

GrimMaster1111

Ludzie 7-10/10 Wy chyba szaleni jestescie. Ten film to max 3-4/10 (jedynka 6-7/10). Nie rozwijam sie bo nawet nie ma nad czym (powielony schemat - i to kiepsko z jedynki tylko z innymi postaciami).

ocenił(a) film na 10
arielos

Czy ja się chwalę?!Ja tylko napisałam,bo piszesz jakieś bzdury,że mam 13-15 lat.Wiesz,kto to jest blachara?!Chyba nie,jeżeli tak piszesz.Czy ja ci czegoś zabraniam?Napisałam,że nie potrafisz uszanować opinii innych osób.Czy to znaczy,że ci czegoś zabraniam?!Ty w ogóle nie rozumiesz,co się do ciebie pisze.Każdy ma prawo do własnej opinii,ale ty tego nie rozumiesz.Najwyraźniej tak zostałeś wychowany.Najlepiej wychodzi ci krytykowanie,a jak ktoś ma odmienne zdanie to traktujesz go jak śmiecia.W przyszłości ludzie odwdzięczą ci się tym samym.

arielos

"Wy chyba szaleni jestescie" - Ludzie! Nauczcie się w końcu szacunku dla czyjegoś gustu!
"Ten film to max 3-4/10 (jedynka 6-7/10).", "powielony schemat - i to kiepsko z jedynki" - O jakiej ty jedynce piszesz? o.O

ocenił(a) film na 4
Slaught

A jak gust jest aż taki kiepski? To trudno go nie skrytykować.

GrimMaster1111

Nie zapominaj że lubisz oglądać "Zmierzch" i słuchać Biebera ;) A ja cię nie skrytykowałam za to ^^

ocenił(a) film na 4
arielos

Jedynka to właśnie to!
dobry chłopiec ;)

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 10
GrimMaster1111

Boże... co też ci niektórzy ludzie wypisują za bredne. Taki z ciebie znawca jak z koziej dupy trąba :/

ocenił(a) film na 4
kasia0414

Mialo to mnie urazić? Jakoś słabo.
A i ja tu same prawdy głosze a wy tylko narzekacie.Moja opinia jest
jak najbardziej wiarygodna .Najwyrażniej nie mieliście przyjemności pisać z prawdziwym
znawcom filmów.A jak już wam sie taki trafi to wielkie oburzenie.

GrimMaster1111

Dokładnie, z prawdziwym ZnawcOM Filmów nie mięliśmy przyjemności pisać :)

ocenił(a) film na 4
Slaught

No to teraz masz ;)

GrimMaster1111

Dziękujemy ci wielki Znafco Filmuf :)

ocenił(a) film na 8
Slaught

tak dziękujemy

ocenił(a) film na 10
GrimMaster1111

"Tania"?

Okeeeeeeeeeeej...

GrimMaster1111

Ciężkie dzieciństwo miałeś/miałaś i tyle Ci powiem:P. To jest klasyka disneya. Moim zdaniem dawniej były o wiele piękniejsze bajki niż teraz. Przynajmniej ja tak uważam. Bajki typu "Iniemamocni" "kurczak mały" nie umywają się do: Króla Lwa, Pięknej i Bestii, Kopciuszka...

ocenił(a) film na 10
gr8l

Zgadzam się. Aczkolwiek "Iniemamocni" to zaliczam do pełnometrażowych filmów akcji dla dzieci, bo ni to humoru zbytnio nie ma, ani jakiegoś wyciskającego łzy przesłania. Mimo to bajka całkiem, całkiem porządna.

Mnie bardziej irytują bajki typu "Shrek".

GrimMaster1111

powiedział ktoś kto justina biebera czy jak mu tam ocenia na 10 <3

GrimMaster1111

samozwańczy "genialny znawca filmów" LOL a biberowi dał dyche hłehłe

ocenił(a) film na 10
GrimMaster1111

Ty dziecko na pewno nie masz nawet 17 lat.Bo gdybyś miał około 25 lat to byś wiedział że spora część osób ocenia Króla Lwa z sentymentu bo gdy oglądali Króla Lwa to ty robiłeś w pieluchę.Fakt nie jest to animacja taka jak we współczesnych bajkach no ale Król Lew ma to coś co sprawia że po latach się do niego wraca wspomnieniami.W ogóle jak można oczekiwać w bajce aby zło wygrało zastanów się człowieku nad tym co piszesz.

ocenił(a) film na 8
GrimMaster1111

Osoba która ocenia "Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1" 10/10 nie jest dla mnie żadnym autorytetem w dziedzinie oceny filmu (nie jestem antyfanem zmierzchu, niech sobie będzie, ale ta część była naprawdę fatalna, a oceniania filmu jako 'arcydzieło' tylko dlatego, że aktorka jest ładna... komentować nie trzeba).

ocenił(a) film na 9
GrimMaster1111

Gratuluję takiego zainteresowania twoją prowokacją. :)

ocenił(a) film na 8
GrimMaster1111

hahahahahahahhaahahhahhahahahahhahahahaha hejters gona hejt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones