PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536242}

Król rozrywki

The Greatest Showman
7,6 60 946
ocen
7,6 10 1 60946
6,1 17
ocen krytyków
Król rozrywki
powrót do forum filmu Król rozrywki

Film od pierwszych minut skłania do myślenia. Ma niesamowity przekaz. Bardzo dobrze dobrani aktorzy sprawiaja ze film jest jeszcze lepszy. Soundtrack jest cudownyy! Po wyjściu z kina jeszcze dłuugo przeżywałam ten film. Wzbudza mnóstwo emocji. Na pewno jeszcze milion razy go obejrzę

mago_007

Czekaj?! Porównujesz ten film do Odysei Kosmicznej czy Ojca Chrzestnego?

ocenił(a) film na 7
jdjsdj11

Też nie wierzę xd

ocenił(a) film na 9
jdjsdj11

Toż to herezja prawda ? Nic przecież nie można porównać do Ojca Chrzestnego czy Odysei bo one już do końca świata będą "Najlepsze" :D

Zacznijmy od tego, że TGS to musical i musimy na ten film patrzeć inaczej niż na Odyseje czy Ojca Chrzestnego. TGS to świetny musical, od początku do końca trzyma fenomenalny poziom jeśli chodzi o śpiew, choreografie, fajną lekką historie która jest idealna dla musicalu. Tak naprawdę jedyne co uważam za malutki minus to brak ciekawych układów tanecznych, ok nie było źle, ale w porównaniu z Deszczową Piosenką było zdecydowanie słabiej. Jednak według mnie TGS to jeden z lepszych musicali w historii. Ciężko jednak mówić, że najlepszy film w historii bo ciężko porównywać dramat, horror, film akcji z musicalem.

użytkownik usunięty
mago_007

A jakiz to przekaz ma dla nas dajacy do myslenia?? Ze fajnie skakac jak malpa spiewajac przy tym??

ocenił(a) film na 8

A jaki ma przekaz ojciec chrzestny? Żeby napchać waty do ryja i niewyraźnie mówić?
Prostak gówno wyciągnie nawet z najlepszego filmu.

użytkownik usunięty
gaclav3

Smaczny banan ?

ocenił(a) film na 10
mago_007

JA TAK SAMO! FILM MEGA I CUDNA MUZYKA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones