Królewna Śnieżka

Snow White

1995 46 min.
6,5 123
oceny
6,5 10 123
48
chce zobaczyć
{"type":"film","id":488398,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Snow+White-1995-488398/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka
  • kajix ocenił(a) ten film na: 10

    moim zdaniem ta wersja jest o niebo lepsza od wersji disneya. mam to na kasecie - wersja japońska, śnieżka wygląda prześlicznie... ma dluższe włosy niż w starszej wersji japan. postacie mówią w języku angielskim, polski lektor tłumaczy. Zła królowa ma czerwone włosy, a przyjaciel Śnieżki ma na imie Claus ! ;))

  • Rajek333 ocenił(a) ten film na: 7

    kajix Ale to są dwie różne wersje! Znam je obie, ale właściwie i tak bardziej mi się podoba wersja Disney'a. ( Chyba przez to, że jest fajny dubbing, a nie lektor bo to bardzo przeszkadza ) Ale nie miałbym nic przeciwko, gdyby chcieli odnowić te filmy. Tą wersję Jetlag i tą wersję z Demla (z Clausem ). A i a propos królowej, to w większości filmów o Śnieżce królowa jest ruda. Wyjątek to Disney gdzie królowa też ma czarne włosy, a w innych rude. (Nie spotkałem się osobiście z innymi kolorami na włosach królowej, ale kto wie? )

  • Rajek333 2012 Królewna Śnieżka i Łowca - Królowa w wersji blond :)

  • kajix A dało by się to skądś wygrzebać? Jakość nie ma znaczenia... o ile będzie dało się oglądać i widzieć coś więcej poza rozmazanymi pikselami.