PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228145}

Królowa XXX

Lovelace
6,3 16 792
oceny
6,3 10 1 16792
4,2 6
ocen krytyków
Królowa XXX
powrót do forum filmu Królowa XXX

Smutny film . . .

ocenił(a) film na 7

W gruncie rzeczy to smutny film o łatwowiernej i naiwnej kobiecie, która zgodnie z utartym kodeksem moralnym w latach 70-tych (chodzi o sakrament małżeństwa), podporządkowała swoje posłuszeństwo bezwzględnemu mężowi, ale wbrew swojej woli.

Mówiąc wprost była prostytutką na zlecenie męża. Jednak po czasie próbuje się odciąć od takiego życia, co nie zawsze jest łatwym krokiem. Dlatego też uważam ten film za przygnębiający

ocenił(a) film na 7
bannQ

Podzielam zdanie- bardzo przygnębiający. I ta matka, ktora jej nie pomogła, i ci policjanci, którzy też wzięli od Niej tylko autograf i zostawili z mężem.

ocenił(a) film na 7
mokka2011

Mimo wszystko policjanci mogli pomyśleć, że się po prostu potknęła i przewróciła, od tak. Naciągane trochę, ale możliwe. Ciągle liczyłam, że Linda się jednak wtedy odezwie, że potrzebuje pomocy.
Popieram opinię, to smutny film.

bannQ

Bardzo przygnębiający... Rola matki w tej historii wydaje mi się kluczowa. Najpierw konserwatywne wychowanie, dziewczyna przyszła do domu spóźniona - dostała w twarz, więc logiczne, że będzie próbowała się jak najszybciej wyrwać. Później, gdy prosiła matkę o przenocowanie, a ta ją odprawiła... jak to oglądałam to sama byłam mocniej wkurzona na tą matkę niż Linda... No jak matka może tak własne dziecko zostawić bez pomocy?
Może gdyby matka jej pomogła nie musiałaby przechodzić przez takie coś... Chociaż samo przeświadczenie matki, że robi dobrze też jest bardzo smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones