PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6049}

Krótka piłka

Hard Ball
6,9 3 288
ocen
6,9 10 1 3288
Krótka piłka
powrót do forum filmu Krótka piłka

Byłam zdziwiona że Reavs zdecydował się zagrać w tym filmie, bo ile juz tego typu obrazow bylo. Nie twierdze ze film jest jakis strasznie beznadziejny, nie no wlasciwie to mozna go obejzec. Tylko ze to chyba ulubiony temat amerykanow facet badz kobieta ktorej nie uklada sie w zyciu zostaje przypadkiem trenerem lub nauczycielem dzieciaków lub mlodziezy (bo takie tez pamietam) ktora jest trudna lub pochodzi z najbiedniejszych,najgorszych dzielnic. Początkowo owy trener/nauczyciel zamierza odejsc jak tylko bedzie okazja jednak po pewnym czasie zaczyna lubic to co robi i w krytycznym momencie kiedy juz ma odejsc jednak zostaje. A i jeszcze oczywiscie w któryms momencie filmu musi nastąpić śmierć jednego z wychowanków dla podniesienia dramatyzmu sytuacji. I wlasnie dlatego zdiwilo mnie ze Reavs, (tórego fanka nie jestem, ale wydaje mi sie ze on to moze wybierac z najciekawszych scenariuszy) zdecydowal sie przyjac ta role. Mnie juz niestety troche smieszy produkowanie tylu obrazow o tej tematyce no moze dla amerykanskich dzieciakow to i przejdzie, zreszta mysle ze to jest wlasnie obluda amerykanow...................

ocenił(a) film na 7
kamarza

cz ty aby nie jesteś rasistą i nie lubisz murzynów - amerykańdżański / Reavs jakie proszeczki łykasz

ocenił(a) film na 7
kamarza

cz ty aby nie jesteś rasistą i nie lubisz murzynów - amerykańdżański / Reavs jakie proszeczki łykasz

ocenił(a) film na 4
kamarza

słuszna opinia, powielają ten schemat fabularny w wielu filmach, a ludziom wciąż się podoba..
film trudno znaleźć w necie, więc zakładam że większość widziała go w tv, a tam co święta kevin leci, to też lubią.. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones