PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107465}

Kropka nad i

Dot the I
7,2 7 975
ocen
7,2 10 1 7975
Kropka nad i
powrót do forum filmu Kropka nad i

Film obejrzałem z nie małą ciekawością, ze względu na wysoką ocenę i same przychylne opinie na forum. Zaintrygowało mną też że film zdobył ponoć nagrodę na Sundace, więc oglądam i przez chwilę mam wrażenie że to materiał na świetny film, poprzecinany słabymi wstawkami z komedii romantycznej. Momentami czułem, jakbym oglądał dwa różne obrazy. I nie przeszkadzało mi w nim to że w samym środku dostaliśmy streszczenie i wytłumaczenie całego filmu, dla tych którzy już się nie domyślili, jak na prawdę było. Także dalej potoczyło się już coraz gorzej, nie dość że temat był dość zawiły to scenarzysta chce jeszcze bardziej go skomplikować robiąc film o robieniu filmu w którym robi się film. Na temat aktorów się nie wypowiem, bo po prostu nie znam głównych bohaterów, a poza tym widzę tutaj małe fankluby tego Bernal'a i D'Arcy'ego. Film jak najbardziej wciąga, ale chwilami nuży, dodając do tego nie pojętnie słabe dialogi zastanawiałem sie czy dać 10 za pomysł i parę minut dobrego kina u debiutanta czy 1 za zamieszanie wokół nic nie znaczącej sprawy, banalną końcówkę i brak emocji.

ocenił(a) film na 10
babyonemorefan

brak emocji ? chyba oglądałeś inny film...

babyonemorefan

trafione w sedno

babyonemorefan

duzo gadasz malo tresci film byl nie przewidywalny ze swietna koncowka cala trojka ma za swoje a zakochanym niech sie szczesci.

ocenił(a) film na 5
arek2010

Z chęcią odniósł bym się do tej wypowiedzi, ale było to w 2008 roku i ani dziś nie mam zielonego pojęcia o czym był film, ani nie jestem dumny z tych pokręconych zdań które tam umieściłem. Miałem wtedy jakieś 18 lat i zero pojęcia o pisaniu, czyli tak jak ty teraz.

ocenił(a) film na 5
babyonemorefan

Ja jestem wlasnie po TYM filmie...i mam nieco wiecej lat niz Ty teraz i 6 lat temu:)..mam podobne odczucia do Twoich sprzed 6 lat:) Film jest dosc specyficzny....poczatek ciekawy ale po przejsciu polowy...cos sie psuje w tej fabule...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones