Ring of Death

1 godz. 26 min.
5,9 1 577
ocen
5,9 10 1577
321
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
{"type":"film","id":489024,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ring+of+Death-2008-489024/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Krwawy ring
 • _MAX_ ocenił(a) ten film na: 3

  Żeby choć jeden element filmu czymkolwiek zaskakiwał... Niestety. Całość składa się z niezłej ścieżki dźwiękowej, zakazanych mord robiących klimat a poza tym niestety nuda.
  Sceny walki gorsze niż to co widzimy w zawodach MMA odbywających się w oktagonach. Dużo krwi to za mało jak dla mnie aby wzbudzić zachwyt. Ani ciekawe ani dobrze skręcone.

  Raczej nie polecam, nic specjalnego. Taki mix "Najlepsi z najlepszych 2" (walki na arenie) i "Death Race" (nutka absurdu i podobny wrogi klimat w więzieniu). Niestety "Krwawy Ring" nie dorównuje ani jednemu ani drugiemu w żadnym aspekcie.

 • Grochu89 ocenił(a) ten film na: 3

  _MAX_ Mi się skojarzyło przede wszystkim z Osadzonym i Wykonać Wyrok, do czego doczepiono walki na arenie. Zero jakiejkolwiek oryginalności, ba nawet schematy spieprzono. Żadna z postaci nie jest szczególnie wyrazista. Boyika wytarłby wszystkimi podłogę pod względem charakteru. Umiejętności nie ma co wspominać. Wszystko zrobione tanim kosztem i byle jak.
  Odniosę się tutaj do kolegi powyżej. Walki w MMA różnią się od tych filmowych czymś fundamentalnym, są rzeczywiste. Ciężko więc oczekiwać, że zawodnik przyjmie serie spektakularnych ciosów i jeszcze wstanie. Mimo to są daleko bardziej widowiskowe, a to już policzek dla filmu. Skoro to fikcja, to oczekuję czegoś w stylu popisów Jesta Li, czy Scota Adkinsa. Tymczasem aktorzy w tym filmie nie posiadają żadnych nieprzeciętnych umiejętności. Nie ma spektakularnych kopnięć, odbić od klatki, nie ma nawet nic epickiego. Można się dziś śmiać z filmów z Van Dammem z przełomu lat 80/90, ale posiadały specyficzny klimat, często podkreślany przez świetną muzykę. W Krwawym Ringu nie ma nic godnego uwagi. No może zgniły klimat więzienia wyszedł, ale poza tym ten film jest zwyczajnie słaby.