Krwawy test

The Final

2010 1 godz. 33 min.
5,3 5 280
ocen
5,3 10 5280
1 448
chce zobaczyć
{"type":"film","id":533968,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Final-2010-533968/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Krwawy test
  • sebastiannycz ocenił(a) ten film na: 10

Nareszcie moje Klimaty , uwielbiam tego typu filmy , wręcz kocham takie kino. Doskonały klimacik , pełne grozy i okrucieństwa. Tak samo bym postąpił z dupkami , należało się im w 100 %. Dobrze odegrane role , Dane jest niezdarnym uczniem Hohn High School o skłonnościach samobójczych. Przewodzi on grupie pałającej chęcią zemsty na najbardziej popularnych uczniach szkoły za lata upokorzeń. Chłopak wraz z przyjaciółmi - Jackiem, Ravi, Andym i Emily przygotowuje plan odwetu, który ma mieć miejsce w domku nad jeziorem... Moja Ocena Filmu to Hot 10 dodaje do ulubionych i Polecam

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

sebastiannycz W 100% się zgadzam :)

• szczurex ocenił(a) ten film na: 4

sebastiannycz Przed chwilą obejrzałem, jak dla mnie niestety niewypał. O ile wybaczyłbym płaskość "popularnych dzieciaków", tak bohaterowie są za mało ciekawi, by ich polubić. Nawet w ramach gore jest słabo - normalnie trzeba mieć jakiś talent, by zrealizować tak nużącą scenę ucinania palców (a przy takich scenach zawsze dostaję skrętu kiszek). Przez to cały spektakl prześladowanych dzieciaków oglądałem po prostu beznamiętnie, nie kibicując ani oprawcom, ani ofiarom.

Dodajmy do tego jeszcze wpadki scenariuszowe - antybohaterów mamy zaledwie pięciu, co nie przeszkadza im być jednocześnie w domu jak i w lesie. Przykładowo, przebrany za nazistę nawet umiera zabity przez weterana z Wietnamu, a chwilę później stoi z karabinem razem z resztą grupy w chacie.

Jeśli poszukujesz dobrego filmu o zakompleksionych ofiarach złego traktowania, polecam "May" z 2002 roku. Ciekawszy, brutalniejszy, lepiej zagrany i ma własny klimat, choć nie nazwałbym tego horrorem.

• prinsik ocenił(a) ten film na: 2

sebastiannycz Ciekawy jestem jaki masz IQ.