PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388920}
7,3 4 668
ocen
7,3 10 1 4668
Kryminalni: Misja Śląska
powrót do forum filmu Kryminalni: Misja Śląska

Misja Śląska

użytkownik usunięty

to było genialne według mnie oglądałem kilka razy nawet wczoraj trafiłem leciało na Tvn Style o 20 ale trafiłem na ostatnie 40min. Ale fajnie zmontowane obejrzałem kilka razy.

ocenił(a) film na 9

Ja też oglądałam kilka razy. Zresztą bardzo lubiłam Kryminalnych. Oglądałam wszystkie odcinki. Każdy miał coś w sobie niezwykłego. Jak się skończył to było mi bardzo szkoda, ale to może i dobrze bo by tasiemiec wyszedł i już by nie był taki fajny serial. A Misja Ślaska najlepsza! ;)

użytkownik usunięty

No właśnie też trafiłam na TVN Style i mam pytanie: dlaczego nie ma Macieja Zakościelnego?

użytkownik usunięty

Nie zastanawiałem sie ale zmontowane to zostałe na wysokim poziomie...

użytkownik usunięty

Rzeczywiście, dobrze się oglądało, ale cały czas pytałam: Gdzie jest Marek? xD

użytkownik usunięty

Mne tak wciągło że nawet na to nie zwróciłem uwagi że go nie ma...

marek byl wtedy na urlopie, pojechal do Wloch odebrac syna

użytkownik usunięty
demels

Dzięki wielkie za odpowiedź, właśnie coś mi świtało o tym jego synu, ale zupełnie nie pamiętała.... W końcu serial powstał już kilka dobrych lat temu.

ocenił(a) film na 10

Tak, Kryminalni to był serial! Dobrze się oglądało każdy odcinek, a misja śląska to prawdziwy majstersztyk. Nie to co teraz jakiś komisarz Aleks. Szkoda że nie nakręcili wersji kinowej, wogóle dziwię się że zdjęli go z anteny, choć miał tak dużą oglądalność :(

ocenił(a) film na 7

Chyba jedyny tak fajny kryminalny polski serial

ocenił(a) film na 7
debra_filmweb

jasne,jedyny, a Glina,Pitbull,Fala zbrodni,Oficer?

ocenił(a) film na 7
pawel997402

Jedyny taki fajny jak dla mnie, nie jedyny wogóle

ocenił(a) film na 8

Genialny serial no i Misja Śląska ... Sosnowiecka komenda ;P jak ja... znam to miejsce...

Royalowy

W założeniu miała to być Komenda Wojewódzka ... :)

ocenił(a) film na 9

Jeden z lepszych filmów kryminalnych jakie oglądałam , na tvn player są wszystkie sezony , misja śląska to 4 sezon ,pozdrowionka !

użytkownik usunięty
nathalie34

zdecydowanie się zgadzam :)

ocenił(a) film na 9

:-) szkoda że nie kontynuują , same pierdoły kręcą , obyczajowe .

użytkownik usunięty
nathalie34

dokładnie... też tak uważam ;(

użytkownik usunięty
nathalie34

albo mogli by zrobić film kryminalnych by dać inne zakończenie pokazać że Marek przeżył itd... ale nie ;(

tak ostatnio myślałem że Polsat mógłby wykupić prawa do Kryminalnych. I 9 sezon a 1 polsatowski ze starą obsadą :) zdecydowanie taki powrót po 8 latach byłby hitem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones