PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741890}

7,5 10 1 41388
6,0 16
ocen krytyków
Krzysiu, gdzie jesteś
Mam graniczące z pewnością podejrzenie, że polski tytuł omawianego filmu sprawił nie lada trudności... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"Krzysiu, gdzie jesteś?" jest mądrym filmem, przypominającym wszystkim dorosłym, że i oni byli kiedyś dziećmi, których nic nie ograniczało, nawet wyobraźnia. Marc Forster stworzył przepiękny obraz, który zachwyci nie tylko maluchy, ale nawet dorosłych, którzy przynajmniej na chwilę przypomną sobie beztroskie lata dzieciństwa. więcej
Film "Krzysiu, gdzie jesteś?", choć skierowany do całych rodzin i z założenia rozrywkowy, chyba troszeczkę inspirował się prawdziwymi losami Christophera Robina i mimo pozorów radosnej atmosfery zabawy, klimatem całości bliżej mu raczej do depresyjnego Kłapouchego niż rozbrykanego Tygrysa. więcej
Christopher Robin i Kubuś Puchatek organizują przyjęcie pożegnalne. Przychodzą na nie wszyscy mieszkańcy Stumilowego Lasu. Wkrótce Krzyś wyjeżdża do szkoły z internatem, a z biegiem czasu zapomina o świecie swoich pluszowych przyjaciół. Dorosły już Christopher Robin (Ewan McGregor) jest pochłonięty pracą. Brakuje mu czasu dla rodziny. Pewnego dnia odwiedza go Kubuś Puchatek, który prosząc o pomoc, jednocześnie przypomina mu jak umie, co jest w życiu najważniejsze.  więcej