PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228503}
6,9 26 352
oceny
6,9 10 1 26352
Kto nigdy nie żył...
powrót do forum filmu Kto nigdy nie żył...

Slaby film .

ocenił(a) film na 4

Wielka szkoda bo pierwsze sceny filmu daja nadzieje na dobre kino ... ale na scenie
pojawia sie muzyka i Pan Robert Janowski !! .Kto go wybral do tego filmu?? .Strzal w
kolano,muzyka totalnie kiczowata. .Co do muzyki Pana Jan A.P. Kaczmarka swietna .Szkoda
bo temat na film byl dobry.Zebrowski mota sie i jest totalnie przerysowany w roli
ksiedza.ROZCZAROWANIE 4/10

ocenił(a) film na 2
cureman

Dla mnie gora 3/10. A szkoda, bo temat faktycznie niezly. Kilka fajnych plenerow, kilku dobrych aktorow i tyle, zmarnowana szansa. I jeszcze nuda. Czesc aktorow grala jakby czytala z kartki (pierwszy raz). Koncowka filmu mnie natomiast zaskoczyla - co to mialo byc? "Happy end" po polsku? Chyba po prostu nie zrozumialam. Skojarzylo mi sie to z dwoma innymi filmami (koncowki): "Pogoda na jutro" i "Duza ryba". Z ta roznica, ze oba wymienione filmy uwazam za swietne.
"Kto nigdy nie zyl" jest tylko dla wybranych:)

ocenił(a) film na 4
cureman

Tez dalam 4/10. Spodziewałam się czegoś więcej. Film przegadany, a brak logiki pojawia się tutaj w kilku wątkach. Szkoda Żebrowskiego na taki film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones