Kto nigdy nie żył...

2006 1 godz. 46 min.
6,9 26 033
oceny
6,9 10 26033
7 582
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":2}
{"type":"film","id":228503,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kto+nigdy+nie+%C5%BCy%C5%82...-2006-228503/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kto nigdy nie żył...
  • cureman ocenił(a) ten film na: 4

Wielka szkoda bo pierwsze sceny filmu daja nadzieje na dobre kino ... ale na scenie
    pojawia sie muzyka i Pan Robert Janowski !! .Kto go wybral do tego filmu?? .Strzal w
    kolano,muzyka totalnie kiczowata. .Co do muzyki Pana Jan A.P. Kaczmarka swietna .Szkoda
    bo temat na film byl dobry.Zebrowski mota sie i jest totalnie przerysowany w roli
    ksiedza.ROZCZAROWANIE 4/10

• gemka7 ocenił(a) ten film na: 2

cureman Dla mnie gora 3/10. A szkoda, bo temat faktycznie niezly. Kilka fajnych plenerow, kilku dobrych aktorow i tyle, zmarnowana szansa. I jeszcze nuda. Czesc aktorow grala jakby czytala z kartki (pierwszy raz). Koncowka filmu mnie natomiast zaskoczyla - co to mialo byc? "Happy end" po polsku? Chyba po prostu nie zrozumialam. Skojarzylo mi sie to z dwoma innymi filmami (koncowki): "Pogoda na jutro" i "Duza ryba". Z ta roznica, ze oba wymienione filmy uwazam za swietne.
    "Kto nigdy nie zyl" jest tylko dla wybranych:)

• Monaco_filmweb ocenił(a) ten film na: 4

cureman Tez dalam 4/10. Spodziewałam się czegoś więcej. Film przegadany, a brak logiki pojawia się tutaj w kilku wątkach. Szkoda Żebrowskiego na taki film.