PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94}

Kula

Sphere
6,7 37 069
ocen
6,7 10 1 37069
6,0 5
ocen krytyków
Kula
powrót do forum filmu Kula

Jakież było moje zdziwienie, gdy kilka lat później zobaczyłam go w TV z czerwonym kwadratem. Pozdrawiam organizatorów Akademii Edukacji Filmowej w moim rodzinnym mieście :)

ocenił(a) film na 10
hermajona

Nie wiem dlaczego film miał czerwony kwadracik, bo oficjalne oznaczenie to PG-13 czyli dla nastolatków. Ale po polskiej telewizji wszystkiego się można spodziewać.

ocenił(a) film na 8
Hustla

Hmm... jeśli chodzi o Sharon Stone, to tutaj akurat ubrana od stóp do głów. A reszta - może o meduzy chodziło?

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

No właśnie nie wiadomo o co chodziło, bo oficjalna kategoria wiekowa filmu to PG-13 czyli u nas "od lat 12". Ale polska telewizja rządzi się swoimi prawami, wiadomo to nie od dziś :)

hermajona

to co ja mam powiedzieć?...obejrzałem "muchę" i "robocopa" w wieku 7 lat...scena Murphyego śniła się po nocach, wręcz bałem oglądać się ją raz kolejny... :)

ocenił(a) film na 7
cyberborys

Po takich traumatycznych przezyciach w dziecinstwie, zostales seryjnym mordercą.

cyberborys

Nas pani na koloniach zabrała na "Szkołe uwodzenia". Sceny seksu i masturbacji idealne dla uczniów szkoły podstawowej. Tak.

cyberborys

w 87 jak miałem 5 lat widziałem Obcy decydujące starcie i też się bałem, że jakiś robak wyjdzie ze ściany bo widziałem akcję jak Replay walczy robotem z królową xDno w sumie może to było trochę więcej, na pewno leciało na TVP 1 albo 2 bo więcej kanałów oprócz tv Katowice i PTW Rondo nie mieliśmy :D

ocenił(a) film na 6
hermajona

Nie zazdroszcze.... 12 lat w ciemnym kinie takie widowisko... Też miałabym koszmary!

ocenił(a) film na 5
Fenus

Gratulacje pani wychowawczyni . Dzieciaki na taki film zabierać.

ocenił(a) film na 3
hermajona

Ale co się wydarzyło?
Przysnęłaś w kinie i zaczęły co się śnić koszmary?

hermajona

Ja oglądałem to w podstawówce w TV, podczas zielonej szkoły. Jako, że film szedł dość późno, nie mieliśmy możliwości obejrzenia do końca. Wychowawczyni walnęła ściemę, że wszyscy zginęli. Po latach okazało się, że zostało może z 15-20 minut filmu. No i historia potoczyła się inaczej...

ocenił(a) film na 6
hermajona

Ostatnio już był w telewizji z oznaczeniem 12+. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones