PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106342}

Kumple

Buddy
7,3 10 373
oceny
7,3 10 1 10373
7,7 3
oceny krytyków
Kumple
powrót do forum filmu Kumple

..być może znajdzie się osoba, która posiada soundtrack z filmu "Buddy". A najlepiej jak by miała kawałek pt. Christine Santorv - Balloons And Champagne. Bardzo mi zależy!! Pozdrawiam i czekam na pozytywne odpowiedzi. :D

użytkownik usunięty
kamooshek

www.buddyfilm.no i póżniej klikasz na soundtrack i ściągasz
KOWAL gg 6186523

hej, hej probuje wejsc na podana przez Ciebie strone, niestety nie otwiera sie:-( jezeli mozesz mi przeslas sountrack, bede wdzieczna do smierci:-) pliss swieta sie zblizaja :-D pozdroff

kamooshek

Witam! ja mam tą nutke na kompie :) chetnie podesle
pzdr.

ocenił(a) film na 10
zielona89

Witam! Jeśli była by jeszcze jakaś szansa na tego soundracka to bym prosił. Byłbym dozgonnie wdzięczny. Cypis87@vp.pl.

cypis87

Ja takzże poproszę! muzyka genialna! tykalia@tlen.pl

zielona89

Jeżeli jeszcze masz ten soundtrack z filmu "Buddy" i mogłabyś go przesłać to będę bardzo wdzięczna : martyna_55@op.pl
dzięki i pozdrawiam :-D

ocenił(a) film na 7
zielona89

ja tez poprosze, oto moj email ebn@o2.pl :))

ocenił(a) film na 9
zielona89

gdybyś mógł mi podesłać byłabym niezmiernie wdzięczna :)
mój mail ania1565@interia.pl

ocenił(a) film na 9
kamooshek

po pierwsze, nie santorv, tylko sandtorv, a po drugie, to nie jej piosenka, tylko zespołu w którym gra - ephemera.
ja mam tą piosenkę i mogę się podzielić jeśli ktoś ma ochotę.

ocenił(a) film na 9
kamooshek

Hej a mógłby mi ktoś przesłać: Lars Lillo-Stenberg "I var egen Virkelighet"? frukcojt@o2.pl z góry dziekuje

frukcojt

hi
jak się nazywa ostatnia piosenka w filmie (woda i napisy końcowe) ? moze mi ktos przeslac ja na maila xm2@wp.pl ? bede bardzo wdzieczny :)

JimmyEatWorld

http://szag.wrzuta.pl/audio/09BbFIEUt6K/lars_lillo-stenberg_-_i_vr_egen_virkelig het aby ściągnąć z wrzuty potrzebna jest Mozilla firefox z zainstalowanym dodatkiem DownloadHelper , pozdrawiam ;] :D

kamooshek

Film swietny - jesli ktos ma caly soundtrack to bardzo bym prosil na maila
lordmcigor@gmail.com

ocenił(a) film na 10
LordMcIgor__174

Witam wszystkich serdecznie:)
Pomimo prób nie mogę znaleźć w internecie sklepu, w którym możnaby zakupić OST do tego świetnego filmu, stąd moja prośba: jeśli ktoś zna takowy adres lub posiada tą płytkę, czy to na komputerze, czy też na CD proszę o kontakt na maila jw81@o2.pl
Z góry dziękuję za odzew, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
jw81

heh.. strona podana wyżej sie nie otwiera. jeśli ktoś byłby na tyle miły i w ogóle i przesłał mi go na maila, albo chociaż piosenke z napisów to ma moją dozgonną wdzięczność :D. mail: radek.olorin@gmail.com pozdrawiam !

ocenił(a) film na 9
Wladca_Snow

przede_wszystkim_muzyki@o2.pl

Byłbym wdzięczny za soundtrack ;)

ocenił(a) film na 10
kamooshek

Spis utworów:
http://www.imdb.com/title/tt0371589/soundtrack
:-)

ocenił(a) film na 10
kamooshek

albo jeszcze lepiej:
http://www2.homeenter.com/cds/showpage.asp?form_name=product_readmore&nodeid=992 928&article_id=187699&maintype=1

trochę inicjatywy, ludzie

kamooshek

Witam!
Również nie mogę znaleźć w sieci muzyki filmowej - bardzo proszę o przesłanie muzyki z filmu(najlepiej wszystkich piosenek,jeśli ktoś ma,jeśli nie to,co macie:])
Proszę,podzielcie się!!:)
Pozdrawiam serdecznie.:)

ocenił(a) film na 10
kamooshek

ja mam całego soundtracka w mp3 ;) łącznie niecałe 80mb więc od razu mówie - nie wysyłam na maila, zainteresowani gg#7799999 , pozdrawiam

kamooshek

Ja też bardzo bym chciała mieć cały soundtrack z tego filmu... Może ktoś się podzieli...? Z góry wieeelkie dzięki! esperanza15@wp.pl

racjo

mógłby mi ktoś przesłać: Lars Lillo-Stenberg "I var egen Virkelighet"? stragg@o2.pl z góry dziekuje

ocenił(a) film na 8
kamooshek

och ja tez bym prosila jakiegos dobrego czlowieka o "I var egen Virkelighet" *.* bardzo bardzo.
pata_89@op.pl
ja wiem ze to bezczelnosc byc dwudziestaktoras osoba z ta prosba ale jednakowoz..bede niezmiernie wdzieczna ^^'

ocenił(a) film na 9
ja_tu_tylko_sprzatam

Proszę o przesłanie ścieżki dźwiękowej z filmu na kruk89@o2.pl , będę baaaaaaaaaaaardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Kruk_8

Czy jest szansa abym również dostał tę ścieżkę dźwiękową .. gorecki95@o2.pl ??

ocenił(a) film na 9
gorecki95

Ratujcie.

Tego nigdzie nie można znaleść. Proszę, podeślijcie na adres kruk89@o2.pl ścieżkę dźwiękową z Kumpli.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
kamooshek

a ja mam a wy nie :> hahaha!
przypominam zainteresowanym gg#7799999

ocenił(a) film na 9
menelnapingwinie

Hey,
ja jestem zainteresowany, ale tylko dwiema piosenkami: Lars Lillo-Stenberg:"I Var Egen Virkelighet", Ephemera:"Balloons and Champagne". Byłbym ci bardzo wdzięczny, gdybyś mi je wysłał na e-maila: lucca87@wp.pl. Z góry dzięki pozdro.

ocenił(a) film na 7
kamooshek

czy ktoś może przesłac mi soundtrack? ładnie proszę :) też coś podeslę :)

ocenił(a) film na 10
kamooshek

hmmmm to może i ja spróbuję :) może jakimś cudem uda się kogoś znaleźć kto ma soundtrack :) prosiłbym o wysłanie na maila: gawro1@gmail.com

pozdro

kamooshek

Byłabym wdzięczna :) e-mail: tusia-1991@tlen.pl
Z góry dziękuję!

kamooshek

http://szag.wrzuta.pl/audio/09BbFIEUt6K/lars_lillo-stenberg_-_i_vr_egen_virkelig het aby ściągnąć z wrzuty potrzebna jest Mozilla Firefox z zainstalowanym Downloadhelperem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones