1 godz. 30 min.
7,0 83 634
oceny
7,0 10 83634
5 678
chce zobaczyć
7,5 6
ocen krytyków
{"rate":7.5,"count":6}
{"type":"film","id":491331,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kung+Fu+Panda+2-2011-491331/tv","text":"W TV"}]}

Komedia twórców hitów “Shrek”, “Madagaskar” i “Kung Fu Panda”. Spełniły się marzenia Po i jest on teraz Smoczym Wojownikiem. Wraz z przyjaciółmi, mistrzami kung fu, czyli Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, chroni Dolinę Spokoju. Ale nowe wspaniałe życie Po jest zagrożone. Oto straszliwy złoczyńca planuje wykorzystać pewną sekretną broń, by podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Po i Potężna Piątka muszą wyruszyć w podróż przez kraj, aby stawić czoła zagrożeniu i zniszczyć zło. Ale jak Po pokona broń, zdolną pokonać kung fu? Musi spojrzeć wstecz i odkryć tajemnicę swego pochodzenia. Tylko wtedy będzie umiał uwolnić siłę, której tak bardzo potrzebuje do zwycięstwa.

opis dystrybutora kino

Po i Potężna Piątka podejmują walkę w Chinach z czarnym charakterem i odkrywają sekrety tajemniczego źródła.

opis dystrybutora kino

Kolejne przygody uwielbianego przez wszystkich Pandy Po; tym razem w technice 3D.

Po żyje teraz jako Smoczy Wojownik chroniąc Dolinę Spokoju razem z mistrzami - Tygrysicą, Żurawiem, Żmiją, Modliszką i Małpą. Jednak życie Po jest zagrożone przez straszną niezwykłą siłę pewnego czarnego charakteru, który planuje użyć niezwykłą broń, aby podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Teraz wszystko zależy od Po i jego przyjaciół. Muszą przemierzyć Chiny i stanąć twarzą w twarz z nowym niebezpieczeństwem i zniszczyć je. Ale jak Po ma zatrzymać broń, która ma zniszczyć kung fu? Musi sięgnąć do przeszłości i odkryć sekret który tkwi w jego korzeniach. Tylko wtedy uda mu się odblokować drzemiącą w nim siłę.  

opis dystrybutora kino

Niezdarny wojownik kung fu - panda Po wraca razem z Wielką Piątką, aby jeszcze raz uchronić Chiny. Wielcy mistrzowie znikają w tajemniczych okolicznościach. Wszystko wskazuje, iż porywa ich nikczemny Lord Shen. Mistrz Shifu wysyła Wielką Piątkę z misją odbicia zakładników, jednak nie będzie to łatwe, gdyż na ich drodze stanie wataha wilków, podwładni Lorda, a jeśli wszystko zawiedzie on sam...

BigDadddy
opis użytkownika

Po powraca w filmie "Kung Fu Panda 2", prześmiesznej kontynuacji nominowanej do Nagrody Akademii komedii ze studia Dreamworks Animation.
Podczas pierwszej poważnej próby od czasu otrzymania tytułu Smoczego Wojownika, Po prowadzi Wielką Piątkę - przyjaciół i mistrzów Kung Fu – na poważną misję, by pokonać najbardziej niszczycielskiego przeciwnika w historii.

"Kung Fu Panda 2" to mocne uderzenie, który łączy niepowstrzymaną akcję, pięknie opowiedzianą historię i zdumiewającą animację w zupełnie nowej widowiskowej przygodzie.

opis dystrybutora dvd