PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694076}

Kwiaty na poddaszu

Flowers in the Attic
6,3 11 593
oceny
6,3 10 1 11593
Kwiaty na poddaszu
powrót do forum filmu Kwiaty na poddaszu

Ogolnie film jest ciekawy, intrygujacy. Wzbudza kontrowersje, ale o to chyba chodzi. Zdecydowanie polecam ksiazke, pozniej film :)

ocenił(a) film na 5
corsa90

Ja również polecam książkę. Dla mnie książka jest fantastyczna i ciekawa. Trzyma w napięciu i ciągle się czeka na kolejne wątki. Natomiast film mnie zawiódł. Przeczytałam już dwie pierwsze część książki i bardzo podoba mi się. Zamierzam przeczytać wszystkie. Polecam jak autor tego wątku najpierw przeczytać książkę a potem film :)

ocenił(a) film na 1
corsa90

Ja również polecam przeczytać najpierw książkę :) jest świetna i w ogóle inna niż film. Nie mówię już o aktorach, że kiepsko wykonali swoją robotę, ale o filmie: wielka klapa.

ocenił(a) film na 6
rudaaaa15

moze i klapa, ale na bank nie zasluguje na 1, z ocena Cie troche ponioslo ;)

ocenił(a) film na 1
corsa90

Chciałam zaznaczyć fakt, żeby najpierw przeczytać książkę, a potem ew. film. To książka przedstawia fabułę, opowiada historię, jest ciekawa oraz intrygujaca i ona zasługuje na 10, a film jest tylko przeniesieniem na obraz i jest naprawdę słaby.

ocenił(a) film na 6
rudaaaa15

wiem co mialas na mysli, ale to i tak mocno zanizona ocena, pomijajac calkiem ksiazke. Uczciwie film zasluguje na 4/5, ale 1 to musi byc badziew totalny, a w tym przypadku nie jest do tego stopnia tragicznie. Jednak kazdy ma prawo do wlasnego zdania :)

ocenił(a) film na 1
corsa90

Właśnie, więc nie wiem, po co zaczelas ta dyskusję xd

ocenił(a) film na 6
rudaaaa15

bo raz mnie to w oczy jak ktos da 1, a film na to nie zasluzyl ;)
ps. jestem facetem ;)

ocenił(a) film na 1
corsa90

Wybacz :-D

corsa90

zgadzam sie- na 1 to juz musi byc kompletny gniot, a ten film jest slaby ale 1 to przesada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones