PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=145198}
6,7 36
ocen
6,7 10 1 36

Kyô no dekigoto
powrót do forum filmu Kyô no dekigoto

jedna główna i dwie mniejsze, przeplatające się historie - wszystkie o ... życiu, tak po prostu ; wszystko dzieje się w ciągu jednego "dnia", a zasadne pozostaje pytanie "w którym momencie dziś staje się dniem jutrzejszym" ; parapetówa to główny wątek, dwa mniejsze to mężczyzna, który zaklinował się między blokami oraz wieloryb, którego woda wyrzuciła na brzeg
fabuła poprowadzona bardzo ciekawie, a film "dotyka" tego czego powinien ; co prawda znam inne podobne, również japońskie produkcje, które zrobiły na mnie jeszcze większe wrażenie np. Paredo od tego samego reżysera ! , ale Kyo no dekigoto i tak bardzo mi się podobało

choć znani, młodzi aktorzy mogą wydawać się sporą zachętą, to najpewniej film nie każdemu się spodoba


ocenił(a) film na 7
snake1410

napomnę jeszcze, że sporo elementów komediowych (czy ironicznych) występujących w produkcji, dodają sporo unikalności temu filmowi

ocenił(a) film na 8
snake1410

Japończycy mają dar do takich filmów "o niczym". Wyszło zwyczajnie, naturalnie i nienudno - jak w życiu. Sporo też się uśmiałem. Mała perełka, która musiała sobie odleżeć w mojej kolejcji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones