Las, 4 rano

2016 1 godz. 37 min.
6,1 3 614
ocen
6,1 10 3614
3 949
chce zobaczyć
4,1 8
ocen krytyków
{"rate":4.125,"count":8}
{"type":"film","id":752226,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Las%2C+4+rano-2016-752226/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Las, 4 rano
  • Bełkot pod każdym względem. Film nie mówi nic. Jedyne pozytywy to psy, las i gra dziewczynki. Scenariusz pisany na kolanie. Gra aktorska jak serialu. Sepleniący Majchrzak. Nic tam nie zagrało. Zero emocji dramaturgii. Nawet zabicie Naty przeszło bez emocji. Na wspólnej i w Klanie jest więcej emocji. Szkoda kasy na bilet.

• akwamaryna011 ocenił(a) ten film na: 3

arduk Mnie zastanawia czy mamy prawo krytykować warsztat filmu w obliczu osobistej tragedii o której film opowiada. Moim zdaniem ważniejszy jest człowiek czyli reżyser a nie gwiazdki jakości jak na koniaku.

• akwamaryna011 A co to ma do rzeczy? Facet albo robi film intymny i daje emocje albo handluje niby swoim bólem. Tutaj jest tandetna wykreowana na potrzeby promocji gra śmiercią córki. Warsztatowo pod każdym względem dno. Nielogiczności więcej niż drzew w lesie o dowolnej godzinie.

• pangenialna ocenił(a) ten film na: 1

arduk W 100% popieram. Miałam ochotę uciec z seansu, ze sceny na scenę było coraz bardziej żenująco.

• utopia27wawa ocenił(a) ten film na: 6

arduk Gra aktorska nawet niezła, ale dialogi serialowe. Czy w Polskim kinie zawsze musi występować "słowna k.rwa" mam już na to wyrzyg, ale ciągle daję szanse.
    Czy naprawdę cieżko jest napisać fajne dialogi, które zapamietają w pamięć. Proste, czyste.

• sepiluta ocenił(a) ten film na: 1

utopia27wawa Wulgaryzmami nadrabiają marny budżet, bezowocnie.

• Sony_West ocenił(a) ten film na: 5

sepiluta Celnie. Właśnie w jednym zdaniu opisałeś prawie całe polskie, współczesne "ambitne" kino.

• ari78 ocenił(a) ten film na: 3

arduk Nic dodać nic ująć.