PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830296}
6,2 29 572
oceny
6,2 10 1 29572
4,9 10
ocen krytyków
Last Christmas
powrót do forum filmu Last Christmas

A to niespodzianka!

ocenił(a) film na 5

Oglądajcie uważnie scenę koncertu bezdomnych. Ciekawa jestem, kto zauważy to, co ja :)

ocenił(a) film na 7
spacey1

czyli...?

ocenił(a) film na 5
Ewuplait

W grupie śpiewających na widowni widoczny jest Andrew Ridgeley.

ocenił(a) film na 8
spacey1

Też go zauważyłam i się strasznie wzruszyłam :) niestety nikt inny na sali kinowej go nie rozpoznał...

ocenił(a) film na 5
tojakaja

Wszystkich pytałaś?

ocenił(a) film na 5
tojakaja

Ja też miałam wrażenie, że podczas "mojego" seansu pozostał nierozpoznany. Nie słyszałam żadnego szmerku na widowni. Mnie też wzruszyła jego obecność :)

ocenił(a) film na 5
spacey1

Powiem tak. Zazwyczaj nie chodze na komedie romantyczne ale chcialysmy z przyjaciolka isc na cos lekkiego. Ok tytul last christmas ale nie skojarzylam, że jest to jakies nawiazanie do tworczosci Georga Michaela dopiero podczas ogladania filmu. Załużmy że na film poszly osoby ktore nie byly jego fanami nawet jak znały piosenki..a tym bardziej zespolu w ktorym gral. Takze nie uwazam za bardzo dziwne ze ludzie nie rozpoznali Ridgeleya moze nawet nie wiedzialy kto to. Mysle, że byl to raczej smaczek dla fanow. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 5
Sandra_105

A czy ktoś tu się dziwił? Raczej taki lekki smutek, że gościa, od którego się to wszystko zaczęło, tak mało ludzi rozpoznaje. Zakładam, że w pełnej sali kinowej jednak jakaś część kojarzyła Wham. No i chyba trochę to, że tak bardzo się zmienił...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones