PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830296}
6,2 29 572
oceny
6,2 10 1 29572
4,9 10
ocen krytyków
Last Christmas
powrót do forum filmu Last Christmas

Ten film jest słaby, jak tylko słaby może być film. Ładna twarz głównej bohaterki nie ratuje kiczowatego scenariusza. Szkoda utalentowanej aktorki, jaką jest Emma Thompson, na takie produkcje. Jeśli ktoś jest fanem George'a Michaela niech również sobie daruje. Muzyka nie ma nic wspólnego z treścią (poza tytułem). Jest jedynie nic nieznaczącym tłem.

kampai71

Emma napisala scenariusz do tego filmu

ocenił(a) film na 7
kampai71

Nie zgodzę się, że piosenka nie ma nic wspólnego z treścią - jest wykorzystana w fabule i to nawet całkiem sensownie

kampai71

A mi się podobało, to jest Twoja opinia, inni mogą mieć odmienne zdanie na temat filmu. A tytułowa piosenka mawiele wspólnego z fabułą, nie wiem, jak można tego nie zauważyć... Poza tym jak można napisać, że szkoda utalentowanej na takie produkcje, kiedy to ona napisała scenariusz, ale Ty zawsze zrzędzisz, pod każdym filmem.

kampai71

Bardziej merytorycznie? Zanim coś się napisze, trzeba pomyśleć, a jeśli nie ma o czym, warto poczytac. Tu nie o piosenkę chodzi ... Ech Ci znawcy kina ...

ocenił(a) film na 6
kampai71

Jak szkoda takiej aktorki to po cholerę pisała scenariusz??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones