PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695258}

Nauka jazdy

Learning to Drive
6,3 1 385
ocen
6,3 10 1 1385
Nauka jazdy
powrót do forum filmu Nauka jazdy

Świat wartości sikhijskiego taksówkarza (a nie instruktora, jak w opisie) i zachodniej krytyczki literackiej. Jej się rozpada, jemu wiąże, oczywiście, małżeństwo. Nieco obyczajowej obserwacji nowojorskiej, trochę dalekowschodnich mądrości. Tonacja filmu pozytywna, ale robota filmowa jakaś taka siłowa, bez przekonania. Dla mnie. Film raczej dla kobiet, bo o tym, co jest dla nich ważne i najważniejsze.

ocenił(a) film na 5
Krzypur

jetem tego samego zdania - 5/10 !!!

Krzypur

"Film raczej dla kobiet, bo o tym, co jest dla nich ważne i najważniejsze." ciekawe spostrzeżenie, czyli, że facetów uczucia nie dotyczą? :-P

ocenił(a) film na 5
Sanneya

Dotyczą, jednak nie są decydujące. Przynajmniej dla mnie. Poza tym "dotyczyć" a "kierować się nimi", to są inne bajki.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Ben Kingsley w filmie jest i taksówkarzem, i instruktorem nauki jazdy. Poznali się gdy wiózł ja do domu taksówką, a gdy oddawał kopertę, przyjechał samochodem nauki jazdy.
Oglądałem z przyjemnością, Ben K. jak zawsze robi świetną robotę

ocenił(a) film na 6
Krzypur

dla mnie tej produkcji czegoś brakowało, polotu może więcej radości wsrod odgrywanych ról. Podejrzewałem , ze za sterami siedzi kobieta reżyser :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones