PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448750}

Legalne blondynki

Legally Blondes
4,7 8 180
ocen
4,7 10 1 8180
Legalne blondynki
powrót do forum filmu Legalne blondynki

2/10

ocenił(a) film na 1

Lubie blondynki, no dobra- wole blondynki, ale gdyby wszystkie tak się zachowywały to chciałbym być głuchy i niewidomy. Oglądałem go z koleżanką, inaczej wyłączyłbym go od razu. Mam uczulenie na takie dziewczyny, to może z tego powodu ta ocena... Film był tragiczny i tylko mnie denerwował. 2 z powodu podziwu, że ktoś wyrzucił w to kasę.

ocenił(a) film na 1
_adriano_

3/10. Jakoś przez to przebrnąłem, ale było ciężko. Taki typowy głupi film dla młodzieży w wieku gimnazjalnym.

ocenił(a) film na 1
HetH

Powinnam odebrać ten 'wiek gimnazjalny' jako obrazę, bo jak widać tę część publiczności też film nie zachwycił ;)

ocenił(a) film na 4
dziq_69

Jedyne, co spodobało mi się w filmie, to przedstawienie blondynek troszkę w krzywym zwierciadle. Ta ich maniera z odgarnianiem włosów, trzepotanie rzęsami - plusuje. Fabuła, gra aktorska, akcja - do kitu. Przewidywalne, lekko denne. Warte zobaczenia tylko ze względu na oryginalne zachowanie bliźniaczek. Film uświadamia realia życia nastolatek, szkoda tylko, że nie poprawnie.
Daję 4/10, chociaż i tak jest to ocena naciągana.

ocenił(a) film na 1
BelPat

to się nie może równać z Legalną Blondynką. Tamten film lubię bardzo. Ten? CUD, ŻE ŻYJĘ. To się dopiero nazywa traumatyczne przeżycie. 1/10 Współczuję osobom, którym się ten film podoba.

użytkownik usunięty
BelPat

A tak zapytam... jesteś naturalną brunetką że tak cię cieszy przedstawianie blondynek w tym krzywym zwierciadle ?! cieszyłabyś się gdyby w taki sam sposób naśmiewano się z ciemnego koloru włosów ?? albo gdybyś urodziła się blondynką i musiała zmagać z jakimiś chorymi stereotypami ?? nie życz drugiemu co tobie nie miłe... Ja jestem blondynką naturalną i nie dobrze mi się robi widząc takie filmy , widząc jak blondynki są przedstawiane jako słodkie, tępe , różowe idiotki bez mózgu.... !! Prawdziwym pustakiem jest ten kto uważa takie stereotypy za prawdziwe !

No chore jest naśmiewanie się z blondynek choć jestem brunetką i nie powinno mnie to obchodzić to mnie raczej denerwuje . Widzi się blondynkę i od razu teksty "głupia blondynka" nie znając w ogóle tej osoby ... Przegięcie kolor włosów wcale nie świadczy o inteligencji kogoś ; |

użytkownik usunięty
Aiva1993

Dokładnie. Byłoby lepiej gdyby ludzie bardziej zwracali uwagę na to jaki ktoś ma charakter a nie kolor włosów. Nie wiem skąd się wzięły te głupie stereotypy, ale wiem że mentalność niektórych ludzi ciężko zmienić.

No bardzo ciężko bo znam na prawdę sporo dziewczyn które są blondynkami i nie mogę powiedzieć że głupie tak jak pokazują nam to stereotypy

użytkownik usunięty
Aiva1993

Bo to tylko kolor włosów ;-) to tak jakbym oceniała kogoś względem urody, tzn piękny = dobry a brzydki = zły , a jak wiadomo to prawdą nie jest ;-)

Jasne nigdy nie sugeruje się wyglądem zewnętrznym , ani kolorem włosów więc nie wiem po co takie filmy tworzyć w sumie ... ((( ::

ocenił(a) film na 10

Annie miała 90%ze sprawdzianów także głupia nie jest

ocenił(a) film na 10
_adriano_

A ja daję 10/10. To mój ulubiony film!! A Milly i Becky to moje idolki. ;] Nie rozumiem jak może wam się nie podobać. :(

ocenił(a) film na 1
Juleczka2998

to by tłumaczyło tendencję spadkową inteligencji coraz to młodszych pokoleń, no jak się ma takie idolki... :O

LadyMiyuko

hahaha padłam po tym komentarzu :D a film przesadzony, za dużo różu i tego machania włosami.

ocenił(a) film na 1
_adriano_

Jestem blondynką i mam sentyment do bohaterek o blond włosach, ale ten film to totalna tandeta. Dwie powiedzmy juz duże dziewczynki zachowują się jakby ich poziom intelektualny zatrzymał się w przeczkolu. żadko krytykuje jakis film, ale ten to dla mnie zupełna starata czasu. a po za tym kto powiedzial, że blondynki muszą kochac wszystko co różowe.,,

_adriano_

Ten film jest przeznaczony dla dzieci, których idole pochodzą z Disney Channel. Ale dO pośmiania się? Oczywiście :D.

ocenił(a) film na 7
_adriano_

Trochę denerwujące było to że ciągle miały te "przyklejone" mega uśmiechy, cieszą się prawie non stop. A tak ogólnie fajne chude laski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones