Legalne blondynki

Legally Blondes

2009 1 godz. 24 min.
4,7 8 009
ocen
4,7 10 8009
922
chce zobaczyć
{"type":"film","id":448750,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Legally+Blondes-2009-448750/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Legalne blondynki
  • _adriano_ ocenił(a) ten film na: 1

Lubie blondynki, no dobra- wole blondynki, ale gdyby wszystkie tak się zachowywały to chciałbym być głuchy i niewidomy. Oglądałem go z koleżanką, inaczej wyłączyłbym go od razu. Mam uczulenie na takie dziewczyny, to może z tego powodu ta ocena... Film był tragiczny i tylko mnie denerwował. 2 z powodu podziwu, że ktoś wyrzucił w to kasę.

• HetH ocenił(a) ten film na: 1

_adriano_ 3/10. Jakoś przez to przebrnąłem, ale było ciężko. Taki typowy głupi film dla młodzieży w wieku gimnazjalnym.

• dziq_69 ocenił(a) ten film na: 1

HetH Powinnam odebrać ten 'wiek gimnazjalny' jako obrazę, bo jak widać tę część publiczności też film nie zachwycił ;)

• BelPat ocenił(a) ten film na: 4

dziq_69 Jedyne, co spodobało mi się w filmie, to przedstawienie blondynek troszkę w krzywym zwierciadle. Ta ich maniera z odgarnianiem włosów, trzepotanie rzęsami - plusuje. Fabuła, gra aktorska, akcja - do kitu. Przewidywalne, lekko denne. Warte zobaczenia tylko ze względu na oryginalne zachowanie bliźniaczek. Film uświadamia realia życia nastolatek, szkoda tylko, że nie poprawnie.
    Daję 4/10, chociaż i tak jest to ocena naciągana.

• LadyMiyuko ocenił(a) ten film na: 1

BelPat to się nie może równać z Legalną Blondynką. Tamten film lubię bardzo. Ten? CUD, ŻE ŻYJĘ. To się dopiero nazywa traumatyczne przeżycie. 1/10 Współczuję osobom, którym się ten film podoba.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 1

BelPat A tak zapytam... jesteś naturalną brunetką że tak cię cieszy przedstawianie blondynek w tym krzywym zwierciadle ?! cieszyłabyś się gdyby w taki sam sposób naśmiewano się z ciemnego koloru włosów ?? albo gdybyś urodziła się blondynką i musiała zmagać z jakimiś chorymi stereotypami ?? nie życz drugiemu co tobie nie miłe... Ja jestem blondynką naturalną i nie dobrze mi się robi widząc takie filmy , widząc jak blondynki są przedstawiane jako słodkie, tępe , różowe idiotki bez mózgu.... !! Prawdziwym pustakiem jest ten kto uważa takie stereotypy za prawdziwe !

• No chore jest naśmiewanie się z blondynek choć jestem brunetką i nie powinno mnie to obchodzić to mnie raczej denerwuje . Widzi się blondynkę i od razu teksty "głupia blondynka" nie znając w ogóle tej osoby ... Przegięcie kolor włosów wcale nie świadczy o inteligencji kogoś ; |

• użytkownik usunięty

Aiva1993 Dokładnie. Byłoby lepiej gdyby ludzie bardziej zwracali uwagę na to jaki ktoś ma charakter a nie kolor włosów. Nie wiem skąd się wzięły te głupie stereotypy, ale wiem że mentalność niektórych ludzi ciężko zmienić.

• No bardzo ciężko bo znam na prawdę sporo dziewczyn które są blondynkami i nie mogę powiedzieć że głupie tak jak pokazują nam to stereotypy

• użytkownik usunięty

Aiva1993 Bo to tylko kolor włosów ;-) to tak jakbym oceniała kogoś względem urody, tzn piękny = dobry a brzydki = zły , a jak wiadomo to prawdą nie jest ;-)

• Jasne nigdy nie sugeruje się wyglądem zewnętrznym , ani kolorem włosów więc nie wiem po co takie filmy tworzyć w sumie ... ((( ::

• Brandon568 ocenił(a) ten film na: 10

Annie miała 90%ze sprawdzianów także głupia nie jest

• Juleczka2998 ocenił(a) ten film na: 10

_adriano_ A ja daję 10/10. To mój ulubiony film!! A Milly i Becky to moje idolki. ;] Nie rozumiem jak może wam się nie podobać. :(

• LadyMiyuko ocenił(a) ten film na: 1

Juleczka2998 to by tłumaczyło tendencję spadkową inteligencji coraz to młodszych pokoleń, no jak się ma takie idolki... :O

• LadyMiyuko hahaha padłam po tym komentarzu :D a film przesadzony, za dużo różu i tego machania włosami.

• soophie ocenił(a) ten film na: 1

_adriano_ Jestem blondynką i mam sentyment do bohaterek o blond włosach, ale ten film to totalna tandeta. Dwie powiedzmy juz duże dziewczynki zachowują się jakby ich poziom intelektualny zatrzymał się w przeczkolu. żadko krytykuje jakis film, ale ten to dla mnie zupełna starata czasu. a po za tym kto powiedzial, że blondynki muszą kochac wszystko co różowe.,,

• _adriano_ Ten film jest przeznaczony dla dzieci, których idole pochodzą z Disney Channel. Ale dO pośmiania się? Oczywiście :D.

• emplim ocenił(a) ten film na: 7

_adriano_ Trochę denerwujące było to że ciągle miały te "przyklejone" mega uśmiechy, cieszą się prawie non stop. A tak ogólnie fajne chude laski.