PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479701}

Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
7,2 34 396
ocen
7,2 10 1 34396
7,1 7
ocen krytyków
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole
powrót do forum filmu Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole

Zastanawiam się czy ten film miał coś wspólnego z Harrym. A może po prostu kilka razy się przesłyszałem
: p

użytkownik usunięty
michael_krytyk

Miał coś wspólnego. W Potterze też są sowy.

ocenił(a) film na 4

Boki zrywać

ocenił(a) film na 8
michael_krytyk

Mi tak trochę bardziej pasuję do DreamWorks i Jak Wytresować Smoka, w sensie muzyka taka trochę przypominająca.

ocenił(a) film na 6
michael_krytyk

Nie rozumiem waszych niskich ocen.. Motyw walki dobra ze zlem moze i troche oklepany, ale przewija sie we wszystkich bajkach. Animacja, muzyka i postacie dobrze zrobione.. Nie wiem, skad te 4. Obiektywnie film zasluzyl na wiecej

Stonnka

Może dlatego, że filmy ocenia się subiektywnie?
Recenzje i oceny krytyków mogą jeszcze być czasem obiektywne, ale nie po to istnieją takie portale, żeby każdy zastanawiał się obiektywnie nad każdym elementem filmu...
A w tym wypadku - komuś nie spodobał się i tyle. Zresztą nie postawił chamskiej 1 ale docenił pewne elementy i wyszło z tego 4.

ocenił(a) film na 6
Ellerena

No ja jestem zdania, ze skoro juz bawisz sie w ocenianie filmow, to powinno sie podchodzic do nich obiektywnie i patrzec na caloksztalt, a nie tylko na to, czy film sie podobal, czy nie.
Wtedy ocena jest rzetelna i adekwatna, i duzo latwiej byloby znalezc dobre filmy (filmweb), bo ludzie, wlasnie, nie dawaliby chamskich 1, bo cos sie im nie podobalo w obrazie.

Stonnka

Ocena nigdy nie jest obiektywna, zawsze będzie subiektywna

ocenił(a) film na 4
Ellerena

Zgadza się, dzięki ;)

ocenił(a) film na 5
michael_krytyk

Też mi się tak skojarzyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones