Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

1 godz. 37 min.
7,2 33 354
oceny
7,2 10 33354
8 584
chce zobaczyć
6,8 5
ocen krytyków
{"rate":6.8,"count":5}
{"type":"film","id":479701,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Legend+of+the+Guardians%3A+The+Owls+of+Ga%27Hoole-2010-479701/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole
  • jw

• nightgale ocenił(a) ten film na: 8

supnopl Ale Bolek i Lolek miał swój urok...;-)
    Też się na nim wychowałem. :-)

• nightgale Urok narzucony z braku laku, no sorry jeszcze był wiecznie smutny z wrodzoną i zarazliwą jak ziewanie depresją Miś Koralgol. Jedynie psychodeliczny klimat Muminlów w wersji kukiełkowej ratował moje dzieciństwo ;)

• quard ocenił(a) ten film na: 8

supnopl A Wyspa Niedźwiedzi? To dopiero miało pokręcony klimat. Ten sterowiec z goblinami śnił mi się po nocach ;)

• quard A nie kojarzę tej bajki, opowiedz coś więcej.

• quard ocenił(a) ten film na: 8

supnopl http://www.youtube.com/watch?v=yRvyFb0gMwU

Animacja z początku lat 90. Dark ambientowa muzyka, post apokaliptyczny świat w którym za wyjątkiem głównych bohaterów były same czarne charaktery, wymieszana grafika 2d i 3d. Jakoś to wszystko tak się poskładało, że teraz wpisując 'Wyspa Niedźwiedzi' w googlach wyskakują dziesiątki stron, gdzie ludzie wspominają tę bajkę z niepokojem. Podobno autorem scenariusza był psychiatra dziecięcy, ale nigdy nie chciało mi się sprawdzać prawdziwości tej plotki :p

• quard Niestety nie miałem przyjemności, ale jeśli chodzi strach to robiłem w gacie oglądając "Przygody wesołego Diabła". Pamiętasz? "Ja kudłaty, durnowaty..." - odjazdowy serial dla dzieci :)

• quard ło cholibka ! o niezłych rzeczach się tu dowiaduję, już wiem czemu jestem taka pokręcona XD jo te bajki były dziiiiiiiiiiiiiiiiiiwneee XD
    ale buka z muminów animowanych i muza to mnie rozwala do dziś....brrrrr!