PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823437}
5,8 15 478
ocen
5,8 10 1 15478
4,5 23
oceny krytyków
Legiony
powrót do forum filmu Legiony
Joker__filmweb

Dokładnie... oby w filmie jej nie było.

ocenił(a) film na 4
Leonardo902

Popieram :)

Joker__filmweb

Porażka. Wśród twórców nie widzę autora muzyki więc można spodziewać takiego koszmarku muzycznego.

Joker__filmweb

Nie skreślajmy wszystkiego przez muzykę, która jest zresztą nad wyrost krytykowana. Piosenka dobrze łączy dawne czasy z współczesnymi. Mówi o uczuciach, które w tamtych czasach były tak trudne do utrzymania i o sile tak bardzo potrzebnej zarówno w miłości jak i walce.

Julia_Jastrzebska

dawne czasy z współczesnymi ? w ogóle nic się nie łączy

Mauna_Kea

Nie wiem czy oglądałeś film, ale muzyka stanowi idealne tło, uzupełnia scenę, stopniuje napięcie.

Joker__filmweb

W zwiastunie z tego co pamiętam pojawia się utwór Imagine Dragons i Lorde. Gdybym sama miała wybrać muzykę do scen batalistycznych inną niż trąbki i werble, to również zastanawiałabym się nad tym zespołem. Moim zdaniem idealnie pasuje i widać zgranie ruchu z dźwiękiem. Lorde z kolei ze swoim delikatnym głosem naprawdę wzrusza.

Aries_Thun

Na pewno nie pojawił się żaden utwór Imagine Dragons. I bardzo dobrze!

damin529111

szkoda bo pasuje

Joker__filmweb

mnie zupełnie nie razi ta muzyka. Zgodzę się, że Imagine Dragons super tutaj pasuje

Kino_wyobraznia

bez przesady że coś jest nie tak z muzyką. Moim zdaniem to dobry wybór bo może zainteresować zagranicznych widzów

Joker__filmweb

Jestem pierwsza do krytykowania polskich produkcji, bo często cos wychodzi nie tak, ale w tym przypadku zwiastun mnie mile zaskoczył. Muzyka nadaję nowoczesny charakter. Własnie fajnie, że umiemy opowiadać naszą historię bez przesadzonego patosu, już było tego aż zbyt wiele.

Joker__filmweb

W zwiastunie jest Birdy i Imagine Dragons, więc wybrani zostali bardzo dobrzy artysci. Zwiastun i obsada mnie bardzo zachęca.

annaablewska

Jestem podobnego zdania. Od razu taki zwiastun lepiej się ogląda, jest jakaś energia. Drugi kawałek w zwiastunie to Welshly Arms "Legendary", bardzo lubię tę piosenkę. A na początku faktycznie Birdy i Rhodes. Mam wrażenie, że poprzez wybór takiej muzyki, zwiastun a tym samym film nabiera pozytywnych konotacji i aż chce mi się go obejrzeć. Serio.

ada_kowalskaja

Ahh no tak Welshly Arms! Byłam przekonana że to Imagine Dragons.. hmm ciekawe co gdyby rzeczywiście wykorzystali jakiś utwór ID jak np. Believer. Też by super pasował moim zdaniem

Aries_Thun

hahah rzeczywiście! chyba za dużo już tej muzyki. Bardziej niż utwór Believer pasowałby moim zdaniem Radioactive. Chociaż Legendary w punkt

Kino_wyobraznia

To prawda, "Legendary" pasuje szczególnie pod kątem słów. No i samego tytułu! Myślę, że twórcy filmu mogli się również i tym kierować w doborze muzyki w zwiastunie. Zaskakująco dobrze wpisuje się w historię, którą opowiedzieć ma film, bo jakby się tak bliżej przyjrzeć to: Yeah we're gonna be legends (...) We got this feeling in our souls we carry It's about to be legendary... ;)

Joker__filmweb

muzyka sprawia, że trailer robi się niepoważny. trudno by było inaczej, kiedy patetyczne kwestie zestawione są z anglojęzycznym pop-rockiem. takie trochę frajerstwo.

Hikar

a ja właśnie dzięki tej muzyce zwróciłam uwagę na trailer, w innym wypadku film byłby dla mnie pozycją jedną z wielu i to w założeniu słabą (przypominając sobie nasze ostatnie dokonania w tym gatunku). Przyciągnęła mnie muzyka i Fabijański.

Joker__filmweb

Drugi zwiastun :)
https://www.youtube.com/watch?v=qFjZu2TS1LA
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 7
Falkor1

Ten zwiastun klasa...

ocenił(a) film na 7
Joker__filmweb

Bledem jest ze piosenka Legionow w scenach batalistycznych jest w jezyku angielskim...

ocenił(a) film na 7
Joker__filmweb

finalnie wyszło dobrze! serio

Joker__filmweb

Myslalam, ze tylko mnie to razi. Muzyka zupelnie nie pasuje do obrazu, ale stawiam ze to chec przyciagniecia mlodej publicznosci. Dla mnie zenada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones