PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549911}

Lennon: Naga prawda

Lennon Naked
5,4 392
oceny
5,4 10 1 392
Lennon: Naga prawda
powrót do forum filmu Lennon: Naga prawda

Znakomity jako film, bardzo mi się podoba historia, scenariusz, gra aktorska i sposób ukazania Lennona, czasami jako okrutnego, jednak wrażliwego człowieka. Muszę jednak przyznać jako fan The Beatles, że nie jest to najlepszy film biograficzny, ale myślę o tym filmie bardziej jako o początku kreowania się mitu tego człowieka - historie w tym filmie trochę odzwierciedlają rzeczywiste wydarzenia, a trochę się z nimi mijają, mimo wszystko fabuła jest spójna i dobra, choć tematyka dość ciężka. Niejednoznaczna moralnie, ale bardzo prawdziwa. Eccleston zagrał wspaniałą rolę, uważam, że zarzuty pod jego adresem o bycie "niepodobnym do Lennona" są trochę niesprawiedliwe. Ewidentnie przygotował się do roli, świetny Liverpoolski akcent, sposób mówienia Johna etc, scenariusz umieszczał go po prostu w raczej ponurych i trudnych sytuacjach, Chris zagrał to najlepiej jak się dało i nie wyobrażam sobie lepszej kreacji Lennona.
Mimo wszystko jest to jeden z moich ulubionych filmów.

RiTheCat

no po plakacie jestem w szoku...bardzo podobny aż nie poznałam w pierwszej chwili...zresztą "identyko" to nikt nie będzie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones