PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549911}

Lennon: Naga prawda

Lennon Naked
5,4 392
oceny
5,4 10 1 392
Lennon: Naga prawda
powrót do forum filmu Lennon: Naga prawda

Wiele osób w nim widziałem - nawet Markowskiego z Perfectu ale nie Lennona :D
Wszyscy dobrze dobrani, Macca i Ringo nawet idealnie a główna postać niewypał.
Szkoda, ujma to wielka na tym filmie który sam w sobie jest ciekawy. Wiele było już filmów o Lennonie a mimo tego spojrzenie na niego bardzo nowatorskie.
Zabrakło też więcej muzyki.

Jordan66

Mi nie pasował McCartney, nie wiem, skąd go wytrzasnęli. No i jeszcze jego głos >.<.

Szafira

Andrew Scott jest po pierwsze świetnym aktorem, a po drugie bardzo dobrze pasuje do tej roli. Chociaż osobiście uwielbiam go w rolach szaleńców. A jego głos jest cudny.

ocenił(a) film na 7
Szafira

Andrew Scott jest genialny i bardzo wszechstronny. Niedoceniany- na razie:) Jako McCartney niestety używał najbardziej... nieciekawej "wersji" swojego głosu:D
On naprawdę potrafi go modulować, wystarczy obejrzeć Sherlocka:)

Letrin

Tak, w Sherlocku Andrew gra naprawdę świetnie; myślę nawet, że - wraz z Benedictem - grają w całym serialu najlepiej :3

ocenił(a) film na 7
180642

Nie zapominajmy o Martinie- niektóre jego sceny, szczególnie te związane ze śmiercią i powrotem Sherlocka są po prostu niesamowite. No i Gatiss- osobiście uwielbiam go jako Mycrofta. Uczciwie mówiąc, w tym serialu nie m słabych ról :)

Letrin

To prawda :) I Martin, i Gatiss także świetnie grają, ale w wielu momentach z Sherlockiem lub Jimem normalnie umieram :D

ocenił(a) film na 7
180642

Rozumiem, rozumiem, mam podobnie :D
A Gatiss z Moffatem pewnie znowu każą nam czekać co najmniej rok na nowe odcinki.
To niech napiszą dla nas coś do oglądania w międzyczasie :D

Letrin

Właśnie :D może adaptację jamesa bonda :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones