PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698411}
6,1 3 345
ocen
6,1 10 1 3345
6,2 9
ocen krytyków
Letnie przesilenie
powrót do forum filmu Letnie przesilenie

premiera 22 kwietnia

ocenił(a) film na 8

Hej był już ktoś na premierze tego filmu ???

ocenił(a) film na 6
korzycha

ja byłam wczoraj

ocenił(a) film na 1
korzycha

Byłem i nie polecam. Film polskofobiczny, jak tu ktoś wyżej napisał - o dobrych Niemcach i złych Polakach.

ocenił(a) film na 7
RocaPL

Jeśli mianem dobrego Niemca określasz tego młodego, słuchającego zdegenerowanej muzyki jazzowej, sołdata to spoko. <SPOILER> Odstrzelić dziewczynę, z którą przed chwilą się baraszkowało dla ratowania własnego tyłka przed sądem wojenny - czyn godny naśladowania. Nie wspomnę o podpaleniu stogu z kobietą i dzieckiem w środku. Rozkaz rozkazem ale... Koleś sam ściągał na siebie kłopoty i przy okazji na innych.
1. Za słuchanie jazzu zwerbowali go prze czasem do wojska, za karę. Wiedział jaki stosunek do tego ma jego nowy szef (uważał go za degenerata), a mimo to słuchał muzyki w koszarach. W konsekwencji miał wybór, albo sąd wojenny albo rozstrzelać Frankę.
2. Za zgubienie karabinu zawiesili przepustkę kompanowi, z którym był na patrolu. Odi powiedział, że mogła to być ostatnia okazja do spotkania się z żoną i dzieckiem. Odi chciał kryć mu dupę i skłamał przed szefem, a ten młody wymiękł i ich sypnął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones