PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613777}
8,1 1 005
ocen
8,1 10 1 1005
Life Cycles
powrót do forum filmu Life Cycles

Kolejny

ocenił(a) film na 8

To już drugi film po Where The Trail Ends o jedynym sensownym pojeździe na świecie .
Śliczne zdjęcia , ładna prezentacja z fabryki , chłopcy dali radę .

ocenił(a) film na 10
kwojtowicz

:D Life Cycles jest starszym filmem... Poza tym wszystkie, new world disorder, redbule. Filmów rowerowych jest cała masa, ale Lfe Cycles jest najlepiej nakręcony, jest bardziej artystyczny. Twórcy Where the trial ends, na bank wzorowali się na LC.

ocenił(a) film na 10
Azrael_9

Kolega ma rację. LifeCycles był pierwszy i jak dotąd nie widziałem lepiej nakręconego filmu, który opowiada o pasji do rowerów. Oglądałem go już wiele razy i obejrzę jeszcze niejednokrotnie. Chciał bym aby wydali drugą część, ale z obawy o to, że jak zwykle dwójka będzie gorsza, może lepiej niech tego nie robią :).

PS. Polecam Polską produkcję Unlimited 3. Również świetny film (nie zwracajcie uwagi na inne części bo nie mają związku z trójką).

ocenił(a) film na 10
gregthomas88

Dla mnie najbardziej niezapomnianym i legendarnym filmem zostanie F1RST ! Nie ma lepszego filmu opowiadającego o pucharze świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones