Liga Sprawiedliwych: Zaburzone kontinuum

Justice League: The Flashpoint Paradox

2013 1 godz. 15 min.
7,5 7 607
ocen
7,5 10 7607
1 432
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":683912,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Justice+League%3A+The+Flashpoint+Paradox-2013-683912/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwych: Zaburzone kontinuum
  • deadpool11 ocenił(a) ten film na: 10

ona zabila dziecko z zimną krwią .... DZIECKO !!!!!!!! : ()

• deadpool11 Heh. Jeszcze niczego nie widziałeś. W komiksie Amazons Attack amazonki są jeszcze gorsze, a Królowa Hipolita matka Diany zabija tysiące, nie miliony cywilów atakując USA.

• kirmarks ocenił(a) ten film na: 9

deadpool11 Wiem, dobrze ze to scezurowali, zastanawiałem się czy tylko dowódce ale nie zabiła całą 6. A to był nawet chodzący kulach.
    ps czemu było ich 6 a nie jeden ?
    pps. na serio niecierpkie tej sceny.

• TheMaska ocenił(a) ten film na: 10

kirmarks To nie tak...Po prostu WW to wredna Suka!

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

deadpool11 masz racje

raczej wolę Marvel od DC ale już mam najbardziej nielubianą postac z DC - Wonder Woman

na serio , mogła zrobic coś innego np. związac dowódce i zaklejic mu usta wtedy by nie mógł się zmienic razem z pozostałymi

a właśnie może mi ktoś wyjaśnic dlaczego w Kapitana Atoma zmieniało się szescioro dzieciaków a nie tylko jeden ?

Ja uwielbiam oba unoversa tak samo Ale dc ma o wiele bardziej mroczne postacie ,dlatego historie też są mroczne ...w flashpoint ukazują bohaterów w zupełnie innym świetle ,np wonderwoman ideał dobrej kobiety, sprzeciwiającej się matce by ratować kochanych przez nią ludzi ,ze względu na wydarzenia w flashpoint i braku wsparcia przez nieistnieją ligę staje się wredna su...ka ,mordującą dzieci ale to ze zabiła shazama nie świadczy o tym ze postać wonderwoman jest zła tylko jej wersja w alternatywnej rzeczywistości

deadpool11 a no to dzięki za wyjaśnienie bo nigdy wcześniej nie miałem styczności z Wonder Woman

i masz racje DC jest bardziej mroczne i dlatego czasami mnie przyciąga bo czasem warto dla odmiany zamiast humorystycznych przygód superbohaterów ( Marvel ) obejrzec coś bardziej mrocznego ( DC )

Zdecydowanie zachęcam... dc ma równie dużo albo nawet i więcej do zaoferowania jak marvel ...i jeśli nie czytasz komiksów to polecam genialne animacje i filmy od dc

deadpool11 Komiksów niestety nie moge nigdzie znaleśc

filmy to raczej Marvel , z DC w moim przypadku póki co jedynie Batman

ale animacje jak najbardziej bo stoją na wysokim poziomie

deadpool11 a właśnie i jeszcze spytam :

dlaczego Atoma tworzy szescioro dzieci ?

Tak właściwie to niewiadomo ...to inna rzeczywistość ,możliwe że moc shazama może tam okiełznać jedynie wieksza ilość osób... te dzieciaki w normalnej linii czasowej też mają moc shashazama Ale nie łączą się w jeden organizm ...oryginalnym kapitanem marvelem jest ten smyk którego wonderwoman zabiła (billy batson)

deadpool11 dzięki bo bardzo mnie to zastanawiało

kiedyś na CN leciał serial DC " Batman - Odważni i Bezwzględni " i tam był Shazam tyle że tworzony przez jedno dziecko czyli Billy'ego i nazywany był Shazam a tutaj Kapitan Atom więc pomyślałem że może jakaś ewolucja czy coś :D

wiesz tak jak mówiłem ja raczej kręce się wokół Marvela więc moja wiedza o DC nie jest zbyt wielka a moje styczności z tym universum to Batman , jeden z filmów o Supermenie ( zapomniałem który ) i dwa seriale z CN więc dzięki za życzliwośc jak jakieś pytanie mi przyjdzie do głowy to zapytam

Spoko (: zawsze miło pomóc komuś w poznaniu wspaniałego świata komkisu

A i on nie nazywa się captain Atom (bo to inna postać ) tylko captain marvel ....captain marvel to oryginalna nazwa tego bohatera Ale ze względu na to że w marvelu jest postać o takim pseudonimie ,dc zmieniło na shazam

deadpool11 o też wartościowa i interesująca informacja :) dzięki

• kirmarks ocenił(a) ten film na: 9

deadpool11 Pytanie to czemu w filmie nazywają go kapitan błyskawica a dzieci shazam.
    https://www.youtube.com/watch?v=19ZpqNbYaNc
    Zawsze mnie zastanawiało jak się przestawia skoro to go by zmieniło w z powrotem w dzieciaka.

Jak byś jeszcze miał jakieś pytanaia o komiksy to wał śmiało

deadpool11 Przypomniało mi się o tej rozmowie i mam pytanie :)

Czy mógłbyś przybliżyć mi jakoś postacie Kid Flasha i Black Flasha ? oglądam serial "Flash" i wiedza o nich powinna mi się bardzo przydać prędzej czy później (szczególnie o Kid Flashu)

P.S ostatnio polubiłem Wonder Woman ;) zresztą na pewno bardziej niż tą z flaspointa

Jak zawsze chętnie pomogę Ale wystarczyło by byś wpisał w wyszukiwarkę kid flash i dostał byś masę informacji lub poszukaj na yt kanałów zajmujących się przybliżeniem postaci komiksowych..Ale dobra -Kid flash (Wally West) ,brat Iris West (żony Barrego ) dostał moce w podobny sposób co barry ,przez uderzenie pioruna w laboratorium oblany chemikaliami .Przez lata był pomocnikiem flasha a kiedy barry umarł w czasie kryzysu na niedokończonych ziemiach ,wally zajął jego miejsce jako flash .Po new 52 (nowym universum dc ) wszystko sie zmieniło i barry przestał być już rudowłosym żartownisiem a zmienili go w stereotyp czarnoskórego nastolatka z problemi bez poczucia humoru ..wersja z new 52 nie miala mocy aż do niedawna Ale o nim możesz już zapomnieć bo dc jest w trakcie czegoś na wzór małego reabootu (dc rebirth ) gdzie przywracają Stare postacie i rzeczy które ludzie lubili przed new 52 no i przywrócili też starego rudowłosego speedstera kidflasha gdzie dołączył do swojej starej drużyny teen titans (teraz tylko titans ) ale czarnoskóry wally też znalazł miejsce w tytanach tyle że w innej młodej wersji tego teamu (tym razem "teen titans ") ..w serialu będzie wersja podobna do tej z new 52 więc nie jestem zachwycony zważając na to że ten dzieciak z serialu nie ma nic z wallyego Ale jego kostium wygląda perfekcyjnie ...Black flash jest czymś w rodzaju śmierci w uni dc ale o nim nie wiem nic więcej ,nie czytam za bardzo o flashu niestety :)

deadpool11 Dzięki wielkie :)