Justice League: The New Frontier

1 godz. 15 min.
6,0 2 627
ocen
6,0 10 2627
569
chce zobaczyć
{"rate":1.0,"count":1}
{"type":"film","id":412403,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Justice+League%3A+The+New+Frontier-2008-412403/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Liga sprawiedliwych: Nowa granica
 • kalamir ocenił(a) ten film na: 3

  Najpierw SUPERMAN: DOOMSDAY okazał się wielkim rozczarowaniem. Tytuł nie miał nic wspólnego z treścią filmu zaś sama treść była mizerna. Teraz ten film w mojej ocenie ląduje jako gniot. Czy ktoś się kiedyś zastanowił dlaczego image bohaterów (przedstawiony w tym filmie) został wielokrotnie zmieniony? Do kogo adresowany jest ten film? Na moje amatorskie oko jest to film dla bardzo małej grupy fanów.

  Marvel robi coraz lepsze filmy kiedy DC stoi w miejscu. Najpierw dwa filmy ULTIMATE AVENGERS (całkiem całkiem) później niepełno sprytnie animowany Iron Man a na koniec Dr. Strange(nie oglądałem) a co na to DC? Filmy w klimatach lat 50-60 z niedopracowaną fabuła i posranymi pomysłami posranych twórców.

  O ile DOOMSDAY był już głupi to o tym filmie nie bardzo wiem co mogę powiedzieć. Ostatnie dobre produkcje DC to TASOWE seria lat 90 oraz Justice League Unlimited... teraz boje się ich kolejnych tytułów.

 • Pinokio1983 ocenił(a) ten film na: 6

  kalamir "Czy ktoś się kiedyś zastanowił dlaczego image bohaterów (przedstawiony w tym filmie) został wielokrotnie zmieniony?"

  - Bo to jest DC Elseworlds...

 • gagarin77 ocenił(a) ten film na: 3

  kalamir Oj było słabo 3/10. Dużo lepiej historia powstania ligi jest przedstawiona w Justice League Unlimited.

 • kalamir Faktycznie ostatnie filmy DC sa slabiutkie, ale biorac pod uwage, ze nie wychodzi ich za duzo to dam 5/10.

 • kondor82 ocenił(a) ten film na: 6

  kalamir "Tytuł nie miał nic wspólnego z treścią filmu" - co przez to rozumiesz? Pytanie może się wydawac naiwne, ale mam ku temu podstawy.Sęk w tym, że moim zdaniem miał wiele wspólnego z fabułą. Zaczynając od tego, że Doomsday to imię przeciwnika Supermana (któremu jako jednemu z bardzo nielicznych udało się "zabic" naszego bohatera) a kończąc na tym, że ta animacja jest stworzona na podstawie komiksu traktującego o walce wymienionych postaci.
  Pytam jeszcze raz. Dlaczego uważasz, że tytuł nie miał nic wspólnego z treścią filmu?

 • kalamir ocenił(a) ten film na: 3

  kondor82 źle się wyraziłem, oczywiście chodziło mi o komiks i film. A co do Ligii to powiem jeszcze, że tylko epizod z flashem był wart uwagii.

  Tak w ogóle wyszły nowe filmy i o ile

  Superman/Batman: Public Enemies

  jest dokładnie taki sam jak komiks, czyli beznadziejnie żenujący to filmy takie jak

  Green Lantern: First Flight (wspaniały)
  Justice League: Crisis on Two Earths (Fajny)
  Batman: Under the Red Hood (Fajny)
  Superman/Batman: Apocalypse (Fajny)

  więc jednak DC się troszkę wyrobiło :D

 • kondor82 ocenił(a) ten film na: 6

  kalamir Podzielam opinię.
  Green Lantern i Red Hood świetne, pozostałe też trzymają poziom. Apocalypse jeszcze nie widziałem, ale obiecuję szybko nadrobić.
  Jestem jeszcze gotów polecić Batman: Mystery of the Batwoman, Batman: Mask of the Phantasm. Podobały mi się też Wonder Woman i Planet Hulk choć nigdy nie byłem fanem tych dwu postaci.

 • kalamir ocenił(a) ten film na: 3

  kondor82 Mystery of the Batwoman, Batman: Mask of the Phantasm jak również BATMAN m. Freeze: Sub-zero to filmy przypisane do DC animated univ. a te filmy są z DC Universe Animated Original Movies

  http://en.wikipedia.org/wiki/DC_Universe_Animated_Original_M...

  Notabene właśnie wyszedł
  "Green Lantern: Emerald Knights"
  który jest bardzo fajny