PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36174}
7,7 10 488
ocen
7,7 10 1 10488
6,6 8
ocen krytyków
Lilja 4 ever
powrót do forum filmu Lilja 4-ever

Sobota spisana na straty...

ocenił(a) film na 9
bropek

Zgadzam się... Totalnie rozstraja...

ocenił(a) film na 10
bropek

Taak, widziałam ten film kilka lat temu ale w jakiś sposób emocjonalnie wciąż jest we mnie... Szalenie wzruszający i wymowny, trafił prosto w czuły punkt jak kamyczek żwiru w odcisk, i ciężko się go pozbyć - wciąż uwiera.

ocenił(a) film na 5
agat337

Skoro ten film wzbudził takie emocje u Was wszystkich, to proponuję obejrzeć filmy o tej samej tematyce. Jednak one bardziej wgłębiają się w temat handlu żywym towarem i są o wiele bardziej wzruszające, jak i lepiej pomagają nam zagłębić się w tym problemie. Naprawdę warto poświęcić swój czas na obejrzenie ich. Tytuł podam niżej:
- Dziewczyny z przemytu
- Masz na imię Justine
- Trade
- Uprowadzona
- Niewygodna prawda

ocenił(a) film na 10
Rozalia12

tez lubie uprowadzona ale błagam nie mów ze jest bardziej wzruszający od Lilja 4ever bo trochę się ośmieszasz XD

ocenił(a) film na 9
Rozalia12

Uprowadzona jest bardzo dobrym filmem, zgadzam się. Ale nijak można go porównać do tego. W Uprowadzonej dziewczyna jest z bogatego domu, kochana przez obojga rodziców, kiedy dzieje jej się krzywda oboje rzucają się na ratunek, na dodatek film kończy się Happy endem. Tutaj mamy zupełnie na odwrót - bieda, beznadzieja. Syf, brak perspektyw na cokolwiek, brak domu, rodziców, bezpieczeństwa .. nie no masakra, jeszcze ten Wolodja tak mnie wzruszał :( bezbronny chłopiec … ja ten film widziałam 12 lat temu a do dzisiaj go pamietam. Jest niesamowicie przygnębiający - każdy empatyczny, wrażliwy człowiek odczuje obejrzenie tego dzieła. I nie, nie jest to ani wstydliwe, ani nienormalne, ze ktoś się popłakał, wzruszył, poruszył temat filmu z innymi- jest to oznaka, ze jesteśmy ludźmi a nasze serca nie zamieniły się w pustynie.

ocenił(a) film na 8
bropek

mam tak samo ...

ocenił(a) film na 10
bropek

Nie można tak bardzo przezywać filmów jezu...
Też czasem mysle po filmie jakimś co mogło byc gdyby , ale nie aż tak żeby takie tematy dodawać ;D

ocenił(a) film na 9
TrefnaPanna

Uprowadzona jest bardzo dobrym filmem, zgadzam się. Ale nijak można go porównać do tego. W Uprowadzonej dziewczyna jest z bogatego domu, kochana przez obojga rodziców, kiedy dzieje jej się krzywda oboje rzucają się na ratunek, na dodatek film kończy się Happy endem. Tutaj mamy zupełnie na odwrót - bieda, beznadzieja. Syf, brak perspektyw na cokolwiek, brak domu, rodziców, bezpieczeństwa .. nie no masakra, jeszcze ten Wolodja tak mnie wzruszał :( bezbronny chłopiec … ja ten film widziałam 12 lat temu a do dzisiaj go pamietam. Jest niesamowicie przygnębiający - każdy empatyczny, wrażliwy człowiek odczuje obejrzenie tego dzieła. I nie, nie jest to ani wstydliwe, ani nienormalne, ze ktoś się popłakał, wzruszył, poruszył temat filmu z innymi- jest to oznaka, ze jesteśmy ludźmi a nasze serca nie zamieniły się w pustynie.

bropek

Smutny i wzruszający. Dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones