PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857086}

Lista priorytetów

The F**k-It List
5,2 2 496
ocen
5,2 10 1 2496
Lista priorytetów
powrót do forum filmu Lista priorytetów

Film pokazuje jak można kryć swoich głupich kumpli i stracić szansę na lepsze życie. Ale to przecież bardzo pozytywny film, wiec musi się skończyć dobrze, czyli jaką decyzję główny bohater nie podejmnie skończy się to dla niego bardzo dobrze.
Film nie pokazuje że tak na prawde czekają nas konsekwencje za nasze lepszy czy gorsze wybory, film stara się pokazać jak bardzo trzeba być sobą i być szczęśliwym że cała ta przekłamana otoczka tylko mnie śmieszy
Rodzicom zależy tylko i wyłącznie na sukcesach syna bo traktują je jak swoje własne... Narzucają mu swoje zdanie i opinie
Film jest za słodki, zbyt optymistyczny i nie wnosi niczego wartościowego.
Film netflixa więc oczywiście muszą być przedstawiciele każdej rasy, kultury i orentacji. Oczywiście ich problemy musza być wspomniane + nadurzycia seksualne, brakowało tylko przemocy
Taka moja opinia

ocenił(a) film na 3
kukurydziarz

Są przestawiciele każdej rasy kultury i orientacji bo dlaczego miało by ich nie być? To że ty jesteś zamknięty w chrześcijańskiej polskiej hetero bańce biały wieśniaku to nie znaczy że tak wygląda cały świat.

ocenił(a) film na 2
BartasBartas

Chociażby dlatego że promowanie różnorodności rasowej jest dla białych zabójcze, w stanach już za 25 lat biali staną się mniejscością, a później wyginą. "biały wieśniaku" - bratobójczy ogień nie będzie tolerowany.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
BartasBartas

Gratuluję mózgu, spójrz na statystyki to zobaczysz że to prawda.

ocenił(a) film na 3
Dexter__

Ale co ma prawda do tego że jesteś rasistą? I jeszcze próbujesz sobie wmówić że to nie rasizm bo masz wyraźny powód żeby innych ras nie lubić. Ja nie muszę patrzeć na statystyki. Od razu widać że jesteś głupi. I to nie taka ot tak rzucona obelga. Dosłownie uważam że jesteś głupkiem bo osoba inteligentna nie może się kierować takim rokiem myślenia. A taki prosty chłop jak ty, taki nie za mądry to łyka takie statystyki poparte jakąś ideologią i traktuje to jako pewnik.

ocenił(a) film na 2
BartasBartas

Rozumiem że masz bardzo ograniczoną wiedzę w tym temacie bo Polska ma zerową historię kolonizacyjną, nie mamy takich problemów jak Stany czy reszta Europy, nie obwiniam bo w sumie Polacy (jak na razie) nie muszą się tym interesować. Zgadzam się że nie trzeba patrzeć na statystyki aby mieć szacunek do pojedyńczych jednostek. Aktorzy, muzycy etc. Ja mówię o tym słynnym "Diversity", przez które za takie 500 lat wyjdziesz na ulicę we Francji i nie zobaczysz już żadnego białego. Bo co się dzieje gdy zalewasz białe społeczeństwo innymi kulturami? Zanikają bo białe geny są recesywne.

ocenił(a) film na 3
Dexter__

Tak działa natura, tak działa świat ze silniejsze geny przetrwają. Jeśli białe geny mają zaniknąć to niechaj tak będzie. Kim jesteś żeby się przeciwstawiać prawom natury. Ja mam z tym luz i to akceptuje. Poza tym nie mam problemu żeby mieszkać w państwie gdzie są sami czarni. Przecież to tacy sami ludzie jak biali. I tu i tu się trafiają dobrzy ludzie i złamane ch*uje.

Dexter__

Ciekawią mnie te statystyki, podasz do nich link?

ocenił(a) film na 2
buterfly

https://www.brookings.edu/blog/the-avenue/2018/03/14/the-us-will-become-minority -white-in-2045-census-projects/
Zapraszam również do obejrzenia np. https://www.youtube.com/watch?v=7jUxrcl4Q-M

Dexter__

Pierwszy mi się niestety nie wyświetla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones