Postman Pat: The Movie

1 godz. 28 min.
5,2 611
ocen
5,2 10 611
300
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"type":"film","id":633588,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Postman+Pat%3A+The+Movie-2014-633588/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Listonosz Pat i wielki świat
  • Pat i kot, kot i Pat..... Jak mogli zniszczyć taką klasykę gatunku seriali animowanych dla dzieci? Widzieliście komputerowy ( bo w odróżnieniu od techniki animowanych kukiełek w
    pierwszych seriach, nomen omen genialnej ) , jakże niepasujący do serii o Pacie i Jessim, zwiastun kinowej wersji?
    To woła o pomstę do nieba, jak można zniszczyć coś tak wspaniałego, te ruchy kukiełkowe, jakże inne od zwykłych animacji, piękny i niesamowicie ciepły głos Jerzego Kramarczyka, ech...
    lepiej puścić przez animację komputerową, dać pierdyliard dubbingowców i hulaj dusza!
    Ech, Kubusia Puchatka tez raz tak uszkodzili, jak z animowanego pięknego serialu, zrobili kukiełkowe pajacowanie... Quo vadis animacjo i klasyko?
    Ważniejsze nabijanie kiesy, bo Listonosz Pat nowy trafia do kin ?
    Aż się zbulwersowałem!
    Kto jest za mną? Czekam na debatę :)

• konrad290991 ...a ja - rownież pamiętająca czasy (świetnego, urokliwego) Pata-kukiełki - tego filmu jeszcze nie widziałam. I chociaż teksty "Pat i wielki świat gwiazd" mnie nie zachęcają, raczej obejrzę - jestem po prostu ciekawa, co im z tego 'odgrzewanego kotleta' wyszło. I mam nadzieję, że nie jest aż tak źle, jak piszesz... :)

• użytkownik usunięty

konrad290991 Ja też wolę animację kukiełkową , ale sądzę że film i tak zobaczę w orginale ( uwielbiam tennata ) i może nie będzie zły , choć lepszy by był zdecydowanie kukiełkowy

• konrad290991 A ja lubię animację komputerową, więc mi to tak bardzo nie przeszkadza ;-)

P.S. Animacja komputerowa wcale nie jest łatwa.

• kenexgro Masz rację.