PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779043}
6,2 63 439
ocen
6,2 10 1 63439
5,0 15
ocen krytyków
Listy do M. 3
powrót do forum filmu Listy do M. 3

Kury znoszącej złote jaja się nie wypuszcza, ale osobiście w tym przypadku nie mam tego za złe. Trzecia część "Listów do M." ma w sobie to coś, co sprawiło, że dobrze się bawiłem. Oczywiście jedynka wciąż pozostaje niedościgniona, ale cieszy mnie fakt, że w natłoku wielu stereotypowo słabych polskich komedii, znajduje się jeszcze miejsce dla "Listów do M.", które trzymają swój określony poziom :)

Kino dobre dla par lub rodzin, które chcą zobaczyć coś ciepłego i świątecznego. Nie ma rewelacji, ale jest dobra i prosta rozrywka, której też od czasu do czasu trzeba zażyć.

Po dużo więcej przemyśleń zapraszam do mojej recenzji na blogu: https://tekstualnie.com/2017/11/15/listy-do-m-3/ :)

ocenił(a) film na 8
Seternam

Też uważam, że Listy do M. trzymają swój poziom. Tak, tak, wiadomo, że trójka jest inna niż pierwsza część (chyba nie chcielibyśmy oglądać dwóch identycznych filmów, niezależnie od tego, jak dobrych, prawda?). Niemniej jednak, w M3 jest wszystko, co najważniejsze, czyli: są święta, jest zabawnie, jest romantycznie, i jest kupa dobrych aktorów. Według mnie warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones