22 min.
7,1 2 090
ocen
7,1 10 2090
2 738
chce zobaczyć
{"rate":6.6666665,"count":3}

{"type":"film","id":690722,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Little+Favour-2013-690722/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Little Favour
  • she_devil ocenił(a) ten film na: 7

Właśnie obejrzałam. Niezły mindf.uck... Fabuła - z twistem. Cóż... Specyficzny ^^

• elodie666 ocenił(a) ten film na: 8

she_devil Ciekawy, bardzo ciekawy, prawda?
    Szkoda tylko, że tak ciężko jest go zobaczyć.

• elodie666 Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co chodziło w końcówce? Mój angielski jest średni i jakoś tak nie skapnęłam do końca :)

• LadyDomi ocenił(a) ten film na: 7

PrimaRoyale Ja właśnie obejrzałam film z polskimi napisami i dalej nie kapuję o co chodziło xD

• sweetgirl_fw ocenił(a) ten film na: 8

she_devil Zaskakujący, czytałam, że zakończenie jest ciekawe ale nie spodziewałam się tego co zobaczyłam...
    jak dla mnie powinni stworzyć dalszą część, choć pewnie to zostawią tak rozwalone ....

• zimyogien ocenił(a) ten film na: 8

she_devil Naprawdę zaskakujący, niestety słabo dostępny, z polskimi napisami to już w ogóle (ale nie trzeba się zrażać, angielski dość prosty i nie dużo mówią, można sobie dać radę nawet z małą znajomością języka ;) ) Fajnie trzyma w napięciu, mimo tego że trwa niecałe 20 minut - kontynuacja, rozwinięcie pomysłu byłoby super, ale niestety mam wrażenie że nic z tego nie będzie/taki był zamysł reżysera. Warto zobaczyć.

• zimyogien Nie ogladajcie tego filmu z Polskimi napisami, bo są błędy w tłumaczeniu. I można źle zrozumieć ten film.

• she_devil Na razie obejrzałam raz i obawiam się, że muszę go jeszcze przetrawić. Lubię filmy, nad którymi trzeba się trochę zastanowić. ;-) Sposób nakręcenia godny podziwu - zarówno od strony technicznej, jak i fabularnej. Tylko rosyjska mafia - nosz ileż można?

Słyszałam, że można złapać gdzieś angielskie napisy. Czy ktoś coś wie na ten temat? Byłyby pomocne - mam kiepskie głośniki i z ,,głosów wewnętrznych" (i ,,rosyjskiego") rozumiem... Niesatysfakcjonująco mało.

• wylczysko Czy można gdzieś obejrzeć poza kupieniem na iTunes? Podany w innym poście link nie działa...

• sweetgirl_fw ocenił(a) ten film na: 8

MaryEm100 chomiczek jest podany ode mnie w innym temacie

• wylczysko Dobry, dobry! Choć bardziej niż sama historia zachwyciły mnie zdjęcia, oświetlenie i muzyka :)