PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493358}

Lobo

7,1 7
ocen
7,1 10 1 7
Lobo
powrót do forum filmu Lobo

PG-13 zabije ten film!

Niestety taka przyszłość pewnie czeka ten film.

Może Guy Richie się obroni :D

a co to PG-13 jeśli wolno zapytać ?

markin

To znaczy, że film będą mogły obejrzeć dzieci poniżej 13roku życia. A to jest jednoznaczne z brakiem sexu, przekleństw i przemocy i najważniejsze bez krwi.

Tak się zastanawiam, kiedyś bezproblemu można było nakrecić jak dla mnie brutalny film Robocop (nawet wersja w tv, była ostra, a to co dodali do dvd to już masakra :D) A teraz wszędzie PG-13, pg -13 ;/

gumis1412

a myślałem że jakaś nowa konsola :)

markin

hahahahaha xD

gumis1412

jeśli będzie pg-13 to będzie katastrofa nie film.... -_-

Vitek85xxx

Jak zrobią w Pg-13 to Lobo zrobi wjazd do Hollywood i wszystkich porozwala. Jak w komiksie pt. Lobo w Hollywood. :D

No w sumie Lobo to dość bardzo Brutalna Postać,jak zrobią z Filmu Bajkę dla dzieci to jestem pewny że bardzo kiepsko się będzie sprzedawała

Wszyscy chyba mają nadzieję, że te PG13 to jednak jakiś żart. Cały czas mam nadzieję, że historia ostatniego czarnianina będzie choć w połowie tak dobra jak ta komiksowa.

mrowczak123

PG-21 to najniższa granica tylko dla 21+ i będzie sukces

ArcyLado

PG-30 .. tylko my zrozumiemy..;)

Rastan_2

Popieram :)

...ta... pewno jeszcze z dubingiem będzie pfff....

szczecha99

Zawsze do wyboru zostają napisy

Spokojnie, pewnie i tak nie powstanie

użytkownik usunięty
Dzbanuszek

Oby bo obecnie filmy z DCEU robią wszystko żeby mnie do siebie zniechęcić i póki co dobrze im to idzie i jeśli filmowy 'Lobo' miałby być na ich poziomie to ja podziękuję.

Jak spartaczą Justice League to już nic nie obejrzę od DC dla mnie Suicide Squad było najgorsze

użytkownik usunięty
Dzbanuszek

Cytując kogoś: "Trzeci film z DCEU - trzeci paździerz. Brawo WB, brawo! Ciekaw jestem ile jeszcze takich prób potrzebują żeby to całkowicie spie*dolić."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones