PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 301
ocen
7,6 10 1 170301
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Jestem świeżo po seansie i muszę przyznać, że zbyt napaliłem się na ten film i oczekiwałem czegoś więcej. Pomijam fakt, że film jest zbyt długi, bo myślę że ta 1h 45m spokojnie by wystarczyła, a niektóre sceny były niepotrzebne. Jednak to co mnie najbardziej boli a na co najbardziej liczyłem to protagonista - o ile sam jego początek jest całkiem dobry, jest mrocznie, można faktycznie odczuć jego mrok o tyle im bliżej końca tym jest z nim znacznie gorzej, staje się taki bezpłciowy i tak po prawdzie na tym się mocno zawiodłem. Uważam jednak, że jest to dobre kino akcji, godne pożegnanie się z aktorami a sam film dostaje ode mnie 7/10.

ocenił(a) film na 8
Timot3i

Mi akurat wszystkie sceny przypadły do gustu,pozwalały wybrzmieć postaciom.To raczej podejście westernowe (jak w Unforgiven z Eastwoodem-polecam obejrzeć chodź sceny o wiele bardziej się przeciągają ).

ocenił(a) film na 6
Timot3i

Ja także po tych wszystkich pozytywnych reakcjach innych widzów spodziewałem się czegoś lepszego. Moim największym zarzutem jest to, że to nie był tylko film o zakończeniu pewnej historii i jak by nie było zamknięciu pewnej epoki i ikonicznej postaci dla serii, ale jest to - i tu moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie w tym akurat filmie - wymieszane z nowym otwarciem. Lepiej było by dla filmu, jak skupił by się w całości na pożegnaniu starych bohaterów. A to nie jedyny zgrzyt. Drugim mankamentem scenariusza był przeciwnik Logana - żeby nie zdradzać za dużo tym, którzy filmu jeszcze nie widzieli, napiszę tylko - szkoda że nie rozegrali tego inaczej i nie wprowadzili postaci Sabertooth'a - jestem pewien, że film zyskał by na tym dużo więcej, niż na tym, co za zostało pokazane. Zresztą - pozostali antagoniści także jakoś nie byli jacyś rewelacyjni. Więc - film był OK, ale Wolverine w wydaniu Jackmana zasługiwał na dużo więcej uwagi i jednak nie dostaliśmy godnego pożegnania tego bohatera - takie jest moje zdanie.

ocenił(a) film na 7
Timot3i

Właśnie, czarny charakter swoim wejściem dużo obiecywał, naprawdę gdy tylko go zobaczyłem, usłyszałem, od razu byłem pewien że to będzie dobry przeciwnik. A stało się niestety tak jak mówisz... Mimo to film dobry.

ocenił(a) film na 9
doliwaq

hahhh dziecie pewnie czekały na logan vs supermen, logan vs batman!! tak takie macie spaczone mózgi ! teraz to co sie dzieiej z filami o superbohaterach to nieporozumienie ! czarny charakter w loganie był pefektcyjny, a to za sprawą tego,że był bardzo rzeczywistą postacią!. wogóle cały film był dość realistyczny ( oprócz tych dzieci pod koniec). Główny czarny bohater nie mógł mieć startu do logana, dlatego trzymał go na dystans. NO ALE DZIECIAKI WOLĄ PITU PITU, PUF PUF HAHAHA

ocenił(a) film na 7
lsobilo

Nie wiem czy jest sens odpowiadać na tak jawne trolowanie, ale zaryzykuje. Otóż - główny bohater nie miał charakteru. Było kilka momentów które mogły pokazać go jako postać z charakterem, ale nie, nie zrobili tego. Jedyne co robi to pojawia sie z masą najemników, którzy strzelają gorzej niż szturmowcy w SW. Jeśli ci to wystarcza, to nie mam uwag.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones