PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7194}

Lokator

Le locataire
7,8 37 302
oceny
7,8 10 1 37302
8,0 28
ocen krytyków
Lokator
powrót do forum filmu Lokator

Po latach obejrzałem sobie film Polańskiego i szczerze powiedziawszy trochę się rozczarowałem, krótko mówiąc paranoja głównego bohatera szału nie robi. Film trochę przydługawy i przynudnawy, nie udało się też Polańskiemu stopniowanie napięcia o ile w ogóle można mówić o jakimś napięciu. Na początku film wciąga ale później robi się coraz sennie i w końcu Polański mógł nam oszczędzić tych przebieranek. Może w latach 70-tych, w których ten film powstawał mógł robić wrażenie ale po latach jakoś się nie broni.

ocenił(a) film na 7
Polisz_Kicz

Mnie się nawet podobał, tylko że nie wiemy do końca co tak naprawdę się wydarzyło tudzież działo z głównym bohaterem.

ocenił(a) film na 7
Polisz_Kicz

Szkoda głównego bohatera, wyrwał naprawdę ładną dziewczynę.

ocenił(a) film na 3
Polisz_Kicz

Dokładnie! Choc u mnie ta różnica ze mi sie podobała 2 czesc filmu. Cześć 1 wynudzila. Ten przeskok tez dalo się wyraźnie zauwazyc i tak jak mówisz - gdyby nie naziwkso Polański to by inaczej byl oceniany. Choc osobiscie pana Romana cenie bardzo jalo osobe i szczególnie za Pianiste ale ten film całkowicie nie trafił

ocenił(a) film na 5
RideTheWildWind

dokładni, druga połowa filmu dużo lepsza

ocenił(a) film na 8
Polisz_Kicz

Dlaczego musicie odbierać sztukę tak strasznie dosłownie. Przeczytajcie komentarz Tomasza Beksińskiego. On zrozumiał ten film

ocenił(a) film na 4
Polisz_Kicz

Brak stopniowania napięcia to największa bolączka tego filmu. Tu jest po prostu nuuda i nagle trach!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones