PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736600}
5,6 1 893
oceny
5,6 10 1 1893
5,7 3
oceny krytyków
Lovesong
powrót do forum filmu Lovesong

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Przede wszystkim dzieciaki świetne! Troszkę może wkurzać to "chciałabym ale nie mogę i nie wiem sama dlaczego" ale widocznie zbyt prosty ze mnie chłop. Niemniej warto obejrzeć, obie panie bardzo lubię, pasują do takiego niezależnego kina.

ocenił(a) film na 7
mitrus80

no właśnie też mnie to zastanawia, skąd takie ciągłe wycofanie Sary i niemożność pokazania swoich uczuć, dlaczego dała jej odjechać wtedy, dlaczego powiedziała jej, że pije i na pewno często robi takie rzeczy? Przez wzgląd na córkę, niesamowicie irytującą skądinąnd?

ocenił(a) film na 7
krzychu1323

Mi się wydaję że film ładnie pokazał między wierszami że trzeba dużej odwagi żeby pokazać swoje uczucia komuś, ba, trzeba najpierw samemu się do nich przyznać.

krzychu1323

to był najsmutniejszy film o miłości jaki obejrzałam w tym roku, a do tego ten mój smutek potęgował fakt ze wszystko było takie z życia wyciągnięta bez jakiś filmowych upiększaczy, happy endów i tym podobne. Wytłumaczcie mi dlaczego Mindy tak szybko wyjechała po rozmowie z Sarą do siebie ? czy ona się obraziła na Sarę po tym co ona powiedziała czy wystraszyła się samej Sary która nie potrafiła ujawnić swoich uczuć...skoro ta Mindi ją kochała to czemu spotykała się cały czas z kimś innym...dlatego ze Sara ją zraniła wychodząc za mąż. Jak wy te dziwną i niejasną między nimi sytuację rozumiecie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones