Lucky You

2 godz. 4 min.
6,4 5 390
ocen
6,4 10 5390
2 257
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":99326,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Lucky+You-2007-99326/tv","text":"W TV"}]}

Billie Offer (Drew Barrymore) przyjeżdża do Las Vegas w nadziei, że zrealizuje swoje marzenia. Pragnie rozpocząć nowe życie jako piosenkarka ? z dala od dotychczas dobrze jej znanych zadymionych i prowincjonalnych klubów ? a Vegas ze swoim przepychem i doskonałą rozrywką zdaje się być do tego idealnym miejscem.
Huck Cheever (Eric Bana) to profesjonalny lecz nałogowy gracz karciany, który w miłości przeciwnie niż przy zielonym stoliku, gra lekko, unikając zaangażowania się w poważny związek. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze uroczą Billie i aby zdobyć jej względy, musi nauczyć się traktować miłość, inaczej jak do tej pory: powinien zaufać swojemu sercu. Staje też do karcianego wyścigu po główną wygraną w Światowych Zawodach Pokerowych ? $10 000 ? pomimo, a może właśnie dlatego, że podczas turnieju może stanąć oko w oko ze swoim dawno niewidzianym ojcem (Robert Duvall), legendą pokera i niepokonanym zwycięzcą zawodów.
Las Vegas to z pewnością miejsce, gdzie każdy znajdzie doskonała rozrywkę i ? miłość.

Przekonaj się, że w miłości i kartach wszystkie chwyty są dozwolone!

[opis dystrybutora]

Klarens
opis użytkownika

Las Vegas, miasto hazardu. Stary pokerowy wyjadacz, Huck Cheever, ma na pieńku z jeszcze starszym pokerowym wyjadaczem, swoim ojcem, z którym jeszcze nigdy nie wygrał przy stole. Zamierza to zmienić w prestiżowym turnieju "World Series of Poker 2003". Aby lepiej grać, Huck potrzebuje zmiany w swoim życiu, zmiany punktu widzenia, przewartościowania pewnych aspektów swojego życia. Pomaga mu w tym urocza Billie, która przyjechała do Las Vegas, aby rozpocząć karierę piosenkarki.
Rzecz o samotności i potrzebie drugiego człowieka.

Solea_por_Buleria
opis użytkownika