PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105677}
6,4 378
ocen
6,4 10 1 378
Mężczyźni o tym nie mówią
powrót do forum filmu Mężczyźni o tym nie mówią

fajny film

ocenił(a) film na 8

Bardzo spodobał mi się ten film. Jest taki prawdziwy... Co prawda był kręcony w 93 roku, ale u nas w Polsce ten problem jest identyczny, i to teraz kiedy minęło tyle czasu. U nas kobietom nie jest udzielana dostateczna pomoc w przypadku, kiedy mąż się nad nią znęca, a co dopiero mężczyźnie... Trzeba coś z tym zrobić. Bardzo polecam, film naprawdę godny uwagi.

ocenił(a) film na 7
shadow_87

Fabuła z początku wydawała mi się nierealna, ale po obejrzeniu zrozumiałem, że jest to możliwe.

Shape

Dziwne, że ludzie wciąż twierdzą, że jest to niemożliwe. Znam kilka furiatek, które terroryzują swoje rodziny, z resztą na bicie mężczyzn istnieje znacznie większe przyzwolenie społeczne. Skala zjawiska jest bardzo wysoka ale wciąż uważa się, że ofiarami przemocy najczęściej są kobiety. Tym czasem im mimo wszystko znacznie łatwiej się przyznać. Mężczyzna w znacznie mniejszym stopniu może liczyć na pomoc.

ocenił(a) film na 8
purchawka

Masz rację, ale to się ostatnio zmienia. Wiem, że ten film jest nieraz pokazywany na kursach i szkoleniach policyjnych - jak łatwo jest uwierzyć, że mężczyzna bije, a jak trudno zrozumieć, że to on jest bity! A wiele żon bije swoich mężów, bo są przekonane, że on nie odda ! No i nie poskarży się policji, bo się będzie wstydził. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
shadow_87

koleżanko, gdzie mogę obejrzeć ten film z napisami lub lektorem??

ocenił(a) film na 8
mtom7a

Ja w tv go widziałam lata temu :P

ocenił(a) film na 7
shadow_87

no to tak, jak ja:) też kiedyś widziałem w tv, chyba na tvn w cyklu prawdziwe historie, to pewnie oglądaliśmy w tym samym czasie:)

użytkownik usunięty
mtom7a

Miałem podobną sytuację w domu, tylko nie pozwoliłem się uderzyć nigdy, chyba napiszę książkę, a historia ta zaczęła się, gdy żona, pojechała na szkolenia do bardzo popularnego banku, nie wiem co jej tam się stało, podejrzewałem nawet narkotyki.

użytkownik usunięty

Proszę o wykasowanie mojego wpisu

ocenił(a) film na 8
mtom7a

Mam ten film z lektorem na dvd, mogę zrobić kopię. Pozdrawiam.

IrenaSz

Szukam tego filmu od dawna...jak mogę się skontaktować?

ocenił(a) film na 8
lusi60d

Witam. Napisz do mnie - irenaszczepaniak@op.pl - pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
shadow_87

Dokładnie tak, film jest swietny, a ja (choć to nie miejsce na takie dyskusje) mimo iż jestem facetem to również doświadczyłem takowej przemocy, może nie aż tak jak w tym obrazie, ale na tyle dojmującej przemocy ze postanowiłem zakończyć związek i odciąć się całkowicie od niej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones