Mój stary

1962 1 godz. 11 min.
7,2 418
ocen
7,2 10 418
347
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Mój stary
 • Mariusz005 ocenił(a) ten film na: 10

  Kolejny świetny film Janusza Nasfetera. Obejrzałem już z 9 filmów Janusza Nasfetera i uznałem tego reżysera za mistrza, bo każdy z jego filmów uznaję za genialny. Janusz Nasfeter sprawił że po obejrzeniu jednego z jego filmów zachwyciłem się jego twórczością i zacząłem oglądać cały jego dorobek filmowy. A na dodatek dzięki jego filmom pokochałem stare polskie filmy.

 • maga78 ocenił(a) ten film na: 8

  Mariusz005 Ja również jestem pod wrażeniem twórczości tego reżysera. Szkoda, że dziś nie robi się już filmów z takim przekazem. Każdy to perełka ze wspaniale zbudowaną warstwą psychologiczną bohaterów.

 • magikaok44 ocenił(a) ten film na: 6

  Mariusz005 Ja obejrzałem 7 i niestety ten jest najsłabszy. Niby jest Dymsza, niby gra aktorska na niezłym poziomie ale mimo wszystko historia mało zajmująca, brak tych charakterystycznych w filmach Nasfetera momentów wzruszeń. Mnie przynajmniej ten film nie porwał.

 • jo777 ocenił(a) ten film na: 9

  Mariusz005 Z całym przekonaniem podpisuję się pod Twoją opinią. Podobnie - pod komentarzem maga78. Obejrzałam ostatnio, dość przypadkowo, jeden film Nasfetera i wręcz rzuciłam się oglądać wszystkie kolejne. Tak - każdy to perełka. Niby nic, żadnych sensacji - a każdy niesie w sobie tyle prawdy o człowieku i tyle wewnętrznej treści. Pozostaje tylko ubolewać, że dziś nie robi się już takich filmów.

 • GhostFace ocenił(a) ten film na: 9

  jo777 Robi się, robi - choćby filmy Hirokazu Koreedy, bardzo podobna wrażliwość do Nasfetera.

 • GhostFace ocenił(a) ten film na: 9

  jo777 "Jak ojciec i syn", "Dziecięcy świat", "Życzenie", "Po burzy", wszystkie te tytuły można śmiało polecić miłośnikom Nasfetera.