Film

Muži v naději

2011 1 godz. 55 min.
7,3 4 689
ocen
7,3 10 1 4689
2 875
chce zobaczyć
{"id":"617634","linkUrl":"/film/M%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni+w+nadziei-2011-617634","alt":"Mężczyźni w nadziei","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/76/34/617634/7574902.2.jpg"}
Fajtłapowaty Ondřej pod wpływem kochanki staje się pewnym siebie mężczyzną.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Czeski Lew Nagroda publiczności w roku 2012
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Mężczyźni w nadziei
Mężczyźni w nadziei (2011) Teaser Kerekes Vica és a dákó 1:04

Czy niewierność może być podstawą udanego małżeństwa? Uroczy bon vivant Rudolf (Bolek Polívka) wyznaje zasadę: kobieta powinna wiedzieć, że musi walczyć o mężczyznę, musi starać się go utrzymać, a co najważniejsze, nie może się nudzić! Rudolf z powodzeniem stosuje swoje teorie w codziennej praktyce i to z wielkim entuzjazmem, godnymCzy niewierność może być podstawą udanego małżeństwa? Uroczy bon vivant Rudolf (Bolek Polívka) wyznaje zasadę: kobieta powinna wiedzieć, że musi walczyć o mężczyznę, musi starać się go utrzymać, a co najważniejsze, nie może się nudzić! Rudolf z powodzeniem stosuje swoje teorie w codziennej praktyce i to z wielkim entuzjazmem, godnym pozazdroszczenia jak na sześćdziesięciolatka. Tym bardziej nie rozumie naiwności swojego zawsze poprawnego zięcia Ondřeja (Jiří Macháček), który sumiennie wykonując obowiązki małżeńskie nie dostrzega, że jego żona Alice (Petra Hřebíčková) zaczyna się nudzić. Kochający ojciec udziela Ondřejowi kilku sprawdzonych rad, jak wnieść trochę emocji do konającego małżeństwa. W końcu chodzi przecież o rodzinne szczęście jego jedynej córki. Ondřej wdaje się w romans z piękną Šarlotą (Vica Kerekes), co sprawia, że z "ciepłej kluchy" staje się "władcą świata", adorowanym przez kochankę i podziwianym przez żonę. Ondřeja czeka wir komediowych sytuacji, w których zderzają się typowe męskie cechy: zabawna inwencja oraz niezniszczalna wiara, że wszystko będzie dobrze.

studio
HBO Ceska Republica / Infinity Prague
tytuł oryg.
Muži v naději
inne tytuły
Mężczyźni w nadziei (tytuł video) Polska
Więcej...
Marta zostaje potrącona na ulicy Alšovo nábřeží w Pradze. W rzeczywistości ulica ta jest w zupełności wyłączona z ruchu samochodowego.
Zdjęcia do filmu były kręcone w Pradze (Czechy).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Chce Jeszce

  xmxxgx ocenił(a) film na 9

  Film super, ciekawe zakończenie. Czemu w Polsce nie ma takich komedii tylko jakieś kac wawa. Czy ktoś zna podobne filmy, oczywiście czeskie :)

 • 7 + 1 za Vicę ;)

  mi3tek ocenił(a) film na 8

  Nasi południowi sąsiedzi mają smykałkę do robienia tego typu filmów obyczajowych, trochę wesoło, trochę smutno, jak w życiu. Rewelacyjny jak zwykle Machacek no i Vica... po prostu ogień ;)

 • Dla mnie Arcydzieło!

  Prochowski3 ocenił(a) film na 10

  Doskonała komedia, chwilami ... komediodramat. Doskonałe potraktowanie tematu i znakomity humor. Wzorzec dla polskich filmowców, jak należy zrobić prostą, dobrą komedię...

  5
  • I za takie jak ta...

   nokash ocenił(a) film na 9

   lubie czeskie komedie. Świetne kino. Super scenariusz. Super gra aktorska.

   7
   • Zakochałem się w tej rudej! :D

    aikon_2 ocenił(a) film na 8

    j.w.