PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617634}

Faceci przy nadziei

Muži v naději
7,2 5 163
oceny
7,2 10 1 5163
Faceci przy nadziei
powrót do forum filmu Faceci przy nadziei

Chce Jeszce

ocenił(a) film na 9

Film super, ciekawe zakończenie.
Czemu w Polsce nie ma takich komedii tylko jakieś kac wawa.
Czy ktoś zna podobne filmy, oczywiście czeskie :)

ocenił(a) film na 10
xmxxgx

Polecam Ženy v pokušení, Wino truskawkowe, Butelki zwrotne i Niedźwiadka. Do tego Wycieczkowiczów i Wiejskiego nauczyciela (po polsku chyba tytuł brzmiał Mój nauczyciel). Miłego oglądania :)

ocenił(a) film na 10
xmxxgx

Dodam jeszcze "Do Czech razy sztuka". Też z Macháčkiem ;-)

xmxxgx

bo u nas żydów za dużo

ocenił(a) film na 8
xmxxgx

ciężko mi sobie wyobrazić reakcję polskiej widowni na film w którym partnerzy zdradzają sie nawzajem a później jeszcze sobie szczęśliwie żyją do końca swoich dni. u nas raczej grzech musi zostać ukarany :P Czesi wydają sie bardziej liberalni pod tym względem, my jesteśmy bardziej romantyczni : )

ocenił(a) film na 9
Lunasol

Czeski liberalizm ma swoje korzenie w znacznej laicyzacji kraju vide http://pl.wikipedia.org/wiki/Czechy#Religia
Zakończenie wg mnie jest romantyczne - ja się wzruszyłem widząc obie urocze piękności z brzuszkiem :) i wszyscy uszczęśliwieni :)

ocenił(a) film na 8
Lunasol

W Polsce nawet w komedii musi być cierpiętnictwo, jakiś zawód albo coś. I prostackie schematy dobry - zły, ładny - brzydki .. .

ocenił(a) film na 6
xmxxgx

Jako czeszka spokojnie mogę stwierdzić, iż tematy luźne w kraju, w Polsce prowadzą do ostrych dysput i niepotrzebnej napinki, jedynym lekiem na całe zło byłby dystans i tolerancja z akceptacją.
Polecam jeszcze Ženy v pokušení, Líbáš jako Bůh (nie wiem czemu ma tak niską ocenę) Líbáš jako ďábel a Samotáři.

Aluminiova

dokladnie brak tolerancji wzgledem nazizmu i komunizmu zaprowadzil nas na manowce

DonVitoCorleone

Tak, naród wspaniały....

ocenił(a) film na 5
DonVitoCorleone

W sumie Czesi dobrze wyszli na konformizmie i oportunizmie, przynajmniej w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones