PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181460}

Męsko-damska rzecz

It's a Boy Girl Thing
6,6 33 050
ocen
6,6 10 1 33050
5,6 5
ocen krytyków
Męsko damska rzecz
powrót do forum filmu Męsko-damska rzecz

Mam nawet wrażenie, że film niesie ze sobą jakieś małe przesłanie. Mianowice chodzi o to, żeby
czasem "wejść" w drugą osobę, czy to swoją drugą połówkę czy przyjaciela i zobaczyć co ta druga
osoba lubi, na czym jej w życiu zależy i zrobić coś dla niej, mimo iż nie leży to w zgodzie z naszą
naturą czy osobowością :) Daję mocne 7/10.

xaphon

Świetne podsumowanie. Zaczęłam oglądać, bo miałam ochotę na jakąś odmóżdżającą komedyjkę, licząc się z tym, że obejrzę banał dla nastolatek. Tymczasem okazało się, że jest to co prawda nieskomplikowana rozrywka, ale wcale nie taka głupia. Oglądało się przyjemnie, było trochę zabawnie, trochę romantycznie i trochę przekazu się znalazło. Młodym ludziom warto czasem przypomnieć, że pozory mylą i trzeba niekiedy "wejść w czyjeś buty" i spróbować zrozumieć, zanim się kogoś oceni. Fajny filmik, przyzwoicie zagrany, przyjemnie się patrzy na ładne buzie głównych bohaterów, niezła muzyczka. Daję 7+/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones