PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676}
5,3 17 606
ocen
5,3 10 1 17606
Młode wilki 1 2
powrót do forum filmu Młode wilki 1/2

Młode Wilki są i będą już filmem kultowym wszystkich tych, którzy urodzili się w końcówce lat 70tych i latach 80tych, bo na ich młodość przypadają wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju lata 90te ! Ten film to taka kwintesencja lat 90tych, bo świetne oddaje klimat tamtych czasów. Wszystko też za sprawą trzymającej się kupy historii, rewelacyjnej ścieżki dźwiękowej Varius Manx i charyzmatycznych aktorów ( Nowicki, Jakimowicz, Szwedes ).

Po obejrzeniu drugiej części mam wrażenie jakby ktoś wysadził w powietrze duży i imponujący budynek, a potem z jego kawałków chciał na nowo postawić pierwowzór. Druga część jest Młodych Wilków jest piekielnie słaba. Na pierwszym planie mamy mało charyzmatycznych aktorów w postaci infantylnej Muchy i Antkowiaka, którzy nie umieją grać i w ogóle nie skupiają na sobie uwagi. Każdy czeka na Cichego, którego jest niestety za mało ! Nie ma muzyki, nie ma napięcia, sceny wyglądają jakby reżyserował je gimnazjalista. Cały film sprawia wrażenie jakby w ogóle kręcił go inny reżyser niż Żamojda. Scenariusz leży ! Przecież początek filmu jak i wiele jego scen wyglądają jak parodia Młodych Wilków a nie ich kontynuacja ! Szkoda, że zmarnowano taki potencjał, być może który byłby bramą do nakręcenia trzeciej części. Niestety po żenującej drugiej chyba nikt już nie odważy się stawić czoła jedynce. A przecież historia dalej ma swój potencjał mimo, że tak bardzo zmarnowany w przypadku drugiej części.

ocenił(a) film na 3
Adiluzaczeq

niestety masz rację, mogło być świetnie, a wyszło dno dna.

Adiluzaczeq

Urodziłem się w latach "80" i film "Młode Wilki" nie jest dla mnie kultowy, a nawet podejrzewam, że nie tylko dla mnie, więc nie pisz "wszystkich tych, którzy urodzili się w końcówce lat 70tych i latach 80tych".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones