PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6147}

Mściciel

High Plains Drifter
7,5 13 996
ocen
7,5 10 1 13996
7,0 8
ocen krytyków
Mściciel
powrót do forum filmu Mściciel

Niestety cieżko mi sie czasem wpasować w starsze klimaty, nie pamietam juz kiedy podobał mi sie jakis film przed 80r. Obejrzałem ten western ze względu na Clinta i wysoką ocenę. Muszę powiedzieć że się nie zawiodlem. Widać że scenariusz i fabuła pisana jest 40lat temu, bo jest w miare prosta, nie ma naciaganych scen i nacisku na efekty. Za to jest klimat, KLIMAT TAJEMNICZOŚCI, MROCZNEGO SCHEMATU I ZAGADKOWOŚCI. Jak na 73r. pod tym względem DZIELO SZTUKI.
Dodatkowo film do końca nie odkrywa kim jest przybysz i co nim kieruje, co widać po waszych wypowiedziach. Co uważam za +.
Nie mniej I PEWNIE ZA TO ZOSTANE TU POBITY, jestem raczej z nowego pokolenia i dla mojej komercyjnej glówki Westernem NR1 pozostaje SZYBCY I MARTWI z fenomenalnymi Leo i Genem,
pzdr

ocenił(a) film na 9
Porter_5

Szybcy i martwi to twój ulubiony western? Ech, faktycznie masz młodą, komercyjną główkę do zachwycania się gównianymi filmidłami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones