PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370628}
7,1 32 660
ocen
7,1 10 1 32660
6,1 11
ocen krytyków
Mała Moskwa
powrót do forum filmu Mała Moskwa

Mała Moskwa
Romans polskiego oficera i żony radzieckiego pilota rozgrywający się w Legnicy.

Moje odczucia co do filmu:

Film moim zdaniem jest fenomenem i szczerze sporo bylo przeskokow ale jest niesamowity byly niektore sceny w ktorym ciężko bylo zrozumieć ale film.wyraznie wybrzmiał tak wysoko
Że w filmie widać charakter prawdziwą miłość, zdrade ale też powiewało  ten charakter słowiański

Opowiesc o milosci w latach 60tych w Legniewie gdzie przrz ponad 50 lat stacjonowaly Wojska Związku Radzieckiego.

Film jest wzruszający, bo jest o prawdziwej miłości ale też o zdradzie o samolubnym polskim żołnierzu, który nieprzestrzegal moralnych zasad, a ona zdradziła męża dla amanda
Film przybliża być może o Lalusiowym polaku, który by kaźdą napotkaną przepiękną rosjanke zaliczył, ale zato był odważny na tyle, że mógłby nawet zginąć dla tej kobiety, bo kochali siebie nad życie.

Najpiękniejszy cytat z filmu o miłości w czasach wojny: 'Ludzie kiedyś mieli dużo czasu dla siebie. Wszystko mogło trwać tyle, ile trzeba. Zbliżali się do siebie powoli, bez chamstwa, bez pośpiechu"

Rzadko się zdarza abym mógł wzruszyć się przy współczesnych polskich filmach, ale akurat  te  porządnie mnie chwycił rzucając we mnie game emocji był strzałem w dziesiątke.
Polskie kino potrzebuje teg typu filmów, ze świetnymi zagrającymi aktorami którzy autentycznie zagrali, świetną muzyką, a co najważniejsze scenariusz naprawde został napisany na najwyższym poziomie.

Moim zdaniem
film jest oznaczeniem i tłem  powiedziałbym
symbolem tamtych czasów.
Osobiście polecam ten film tak aby liczna ilość ludzi obejrzałobygo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones