The Little Girl Who Lives Down the Lane

1 godz. 40 min.
7,0 1 185
ocen
7,0 10 1185
1 391
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":7623,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Little+Girl+Who+Lives+Down+the+Lane-1976-7623/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Mała dziewczynka, która mieszka na końcu drogi
  • differ ocenił(a) ten film na: 7

Dobry film, choć nie bardzo dobry. Trochę oderwany od rzeczywistości. Mimo że młoda Foster zagrała fenomenalnie, to jej postać mimo wszystko była dla mnie zbyt chłodna. Wątpię by jakakolwiek trzynastolatka mogła się zachowywać tak jak ona. Wyszła z niej taka właśnie stara maleńka. Niby dziecko, a nic z dziecka w niej nie było.

• frycek49 ocenił(a) ten film na: 9

differ Właśnie postać Foster miała taka być bo to właśnie ona nadawała klimat temu filmowi. To jedna z moich ulubionych bohaterek w historii kina. Niby taka śliczna, urocza dziewczynka, a już od prawie samego początku bije od niej takie zło że aż ciarki się robią na plecach.

• ulalume ocenił(a) ten film na: 8

frycek49 Jakie zło? Przepraszam bardzo, zabija tylko ZŁE osoby, zresztą pani Hallet miała wypadek, nie było to morderstwo.

ulalume Ale chodzi mi o to jak na zimno podchodziła do tych zgonów.

• ulalume ocenił(a) ten film na: 8

frycek49 No dobrze, ale czy to jest "zło"? ;)

ulalume No może z tym złem to się zagalopowałem ale przyznasz że to jest trochę straszne na swój sposób.

• Ketrid2_ ocenił(a) ten film na: 7

differ hm zagrała na pewno dobrze, nie wiem czy fenomenalnie, wydaje mi się że występując w różnych produkcjach od najmłodszych lat nabrała dużej pewności siebie, widać że gra lekko, bezstresowo, na pełnym luzie

• michal.2907 ocenił(a) ten film na: 8

differ Zależy jaka 13- latka. To stereotyp, nie każda musi być rozchichotanym dzieciakiem. Jeśli w jej życiu działy się złe rzeczy, to chłód może być reakcją obronną. To nie jest 'oderwane od rzeczywistości'.